Pogoda na przeszkodzie w rozegraniu meczu.

2020-10-19
Michał
Piłka nożna
678
W sobotę 17 października LZS Justynów miał rozegrać mecz ligowy ze Strugą Dobieszków. Niestety spotkanie nie doszło do skutku. Powodem nie był koronawirus, a warunki pogodowe. Konkretnie stan murawy, która po kilkudniowych opadach bardziej przypominała gąbkę niż plac do gry w piłkę nożną. Pół godziny przed 15:00 sędzia meczu wraz z trenerami i kierownikami drużyn dokonał inspekcji stanu murawy boiska. Po konsultacjach zadecydował, że mecz pomiędzy LZS Justynów i Strugą Dobieszków zostanie przełożony. O nowym terminie zadecyduje Wydział Gier ŁZPN.

Pomimo, że mecz miał zostać rozegrany bez udziału publiczności, kibice LZS Justynów byli mocno zawiedzeni. A to dlatego, że pierwszy raz w historii naszego klubu dzięki firmie SEBDAN spotkanie miało być na żywo transmitowane na stronie klubowego funpage na Facebooku. Co się odwlecze to nie uciecze. Bracia Daniel i Sebastian Zięba zapewniają, że jeżeli tylko sygnał internetowy będzie wystarczający, a mecze ze względu na sytuacje epidemiologiczną będą dalej rozgrywane bez publiczności takie transmisje będą przez nich prowadzone. Brawo!!!

LZS Justynów – Struga Dobieszków – mecz przełożony.
Skład LZS Justynów: Worotnicki – Szumicki, Sapiński, Pankiewicz, Wachowiec, Karpiński, Milczarek, Rzepecki, Ambrozik, Pawlak, Jagodzinski.Ostatni mecz
Biuletyn
Jeśli chciałbyś otrzymywać informacje na temat naszego klubu, pozostaw maila.