Podsumowanie rundy drużyny młodzików

2020-12-19
Daniel
Piłka nożna
1086
Dzisiaj rundę jesienną sezonu 2020/21 zakończył nas zespół młodzików występujący w rozgrywkach Łódzkiego Związku Piłki Nożnej. Podopieczni trenera Mateusza Dzięgielewskiego zajęli 7 miejsce, walcząc dzielnie jak równy z równym z każdym zespołem. Czy to był ŁKS czy ŁAF Łódź, chłopcy nie poddawali się i dzięki wielkiemu zaangażowaniu przegrali nieznacznie te mecze (0:1, 0:3). Były też mecze, w których dominowaliśmy na boisku i wygraliśmy grając pięknie piłką, tworząc składne akcje i dobrze wykańczając golami. Udało nam się zdobyć 12 punktów co jest dobrą prognozą przed rundą wiosenną.

We wszystkich meczach rozegranych w tej rundzie nasi piłkarze próbowali wdrażać na boisku wszystkie założenia trenera co kończyło się wielkimi brawami ze strony kibiców LZS, a w bardzo wielu przypadkach pochwałami ze strony też kibiców drużyny przeciwnej… a nie zapominajmy, że połowa drużyny jest z rocznika 2009, grając w lidze ze starszymi kolegami.

W ramach projektu Młody Justynów, zapoczątkowanego przez koordynatora Daniela Ziębę, z grupą tą zaczęli współpracę (oprócz pierwszego trenera Mateusza Dzięgielewskiego), asystent trenera – Kacper Ambrozik, trener motoryczny – Krzysztof Stasiak, trener bramkarzy – Alex Magini oraz specjalista od psychologii sportu, trener mentalny – Renata Czepułkowska. Praca wszystkich wymienionych osób przynosi oczekiwane rezultaty.

Warte wspomnienia jest również, iż nowym partnerem został Łukasiewicz Sieć Badawcza – Instytut Przemysłu Skórzanego. Dzięki skanowaniu stopy skanerem 3-d naukowcy sprawdzili prawidłowość postawy naszych sportowców oraz pozyskali informacje na temat niezaleczonych mikrourazów, które mogą w przyszłości stać się źródłem poważnych kontuzji. Ten sam instytut przebadał młodzież Wisły Kraków a w niedalekim czasie Akademię Widzewa.

W ramach upominku świątecznego chłopcy otrzymali najwyższej jakości spersonalizowane stroje. Dziękujemy naszym sponsorom i partnerom.

A teraz ? Czas na relaks, święta i Nowy Rok ! Życzymy wymarzonych prezentów!Ostatni mecz
Biuletyn
Jeśli chciałbyś otrzymywać informacje na temat naszego klubu, pozostaw maila.