Nordic Walking na Osiedlu 33 i Widzewie Wschodzie

2022-06-14
Michał
Nordic Walking
959
Mamy przyjemność poinformować, LZS Justynów prowadzi zajęcia Nordic Walking w ramach dwóch zadań publicznych dofinansowanych z budżetu obywatelskiego miasta Łodzi na 2022 r.!

"Nordic Walking na Osiedlu 33" to otwarte, bezpłatne, dwugodzinne zajęcia z kijkami prowadzone przez naszych instruktorów w poniedziałki, środy i piątki w godz 17.00-19.00.

Spotkania odbywają się przy skrzyżowaniu ulic Transmisyjnej i Zakładowej w Łodzi.

Od 24 maja cyklicznie odbywać sie będą też spotkania z dietetykiem, a w nich otrzymacie olbrzymią dawkę wiedzy o zdrowym odżywianiu oraz będziecie mogli wziąć udział w programie "zrzucamy kilogramy".

Dietetyk prowadzić będzie zajęcia w bibliotece miejskiej przy ul.Kettlinga 21 o godz 17.30.

"Nordic Walking na Widzewie Wschodzie" to otwarte, bezpłatne, półtoragodzinne zajęcia z kijkami dedykowane seniorom. Spotkania odbywają się w każdy czwartek przy Lasku Widzewskim oraz XXXII LO w Łodzi orzy ul.Czajkowskiego 14.

Podczas zajęć zarówno na Widzewie Wschodzie jak i na Osiedlu 33 uczestnicy mogą bezpłatnie wypożyczyć kijki do Nordic Walking oraz otrzymują wodę do picia.

Zajęcia są dostępne również dla osób słabo mówiących po polsku, głuchych, słabosłyszących oraz z ograniczeniami ruchowymi. Wymagana jest jednak możliwość samodzielnego przemieszczania się.

Prosimy o powiadomienie nas przed przystąpieniem do zajęć o szczególnych potrzebach, jeżeli takie u Państwa występują, abyśmy mogli się dobrze przygotować i umożliwić Wam korzystanie z programu w jak najszerszym zakresie. Przygotowaliśmy nagrania z najważniejszymi informacjami o obydwu programach w tłumaczeniu na PJM.

Kliknij w filmik, który Cię interesuje i dowiedz się szczegółów.

Nordic Walking na Osiedlu 33 Język migowy PJMNordic Walking na Widzewie Wschodzie Język migowy PJMWięcej bieżących informacji o obydwu programach, znajdziecie na Facebooku na profilach @Nordic Walking na Widzewie Wschodzie oraz @Nordic Walking na Osiedlu 33.

Zapraszamy do udziału w zajęciach.Ostatni mecz
Biuletyn
Jeśli chciałbyś otrzymywać informacje na temat naszego klubu, pozostaw maila.