Lider pokonany!

2021-09-29
Marcin
Piłka nożna
786
W niedzielę 26 września 2021 roku piłkarze LZS Justynów podejmowali na własnym stadionie lidera grupy drużynę Polonii Andrzejów.

Po niespodziewanej porażce z drużyną z Gałkówka trener dokonał kilku zmian w składzie. Od początku spotkania zagrali: bramkarz - Damian Lewosiński, do formacji obrony powrócił Rafał Pankiewicz, a w pomocy od pierwszej minuty zagrali - Kamil Gumel i Kacper Zieliński. Od początku spotkania widać było, iż nasi chłopcy chcieli jak najszybciej zmazać środową porażkę derbową. Już w 2 minucie mogliśmy objąć prowadzenie. Po strzale Jarka Bergiela piłka trafiła w poprzeczkę. W 13 minucie cieszyliśmy się z prowadzenia. W zamieszaniu w polu karnym zimną krew zachował Rafał Pankiewicz, który wspaniale wykańcza dośrodkowanie z rzutu wolnego Przemka Wilka. Jeszcze nie umilkła radość zebranych kibiców a nasza drużyna strzela drugiego gola. W 16 minucie po zagraniu z rzutu rożnego gola strzela przepiękną główką Kacper Zieliński. Przy dwubramkowym prowadzeniu nasza drużyna pozwoliła grać przyjezdnym. Konsekwencją przejęcia inicjatywy przez gości były niepotrzebne faule z naszej strony. Tragicznie zakończyło się to dla Kacpra Ambrozika, który w 7 minut załapał dwie żółte kartki i w 39 minucie musiał opuścić boisko. Nasza drużyna nadal grała bardzo mądrze, kontrolując przebieg spotkania.

Z uwagi na osłabienie naszej drużyny trener na drugą część spotkania dokonał korekty ustawienia. Nasza drużyna umiejętnie się ustawiała wybijając z rytmu drużynę przeciwną. Ta cześć spotkania to typowa walka dwóch drużyn. Gdy tylko nadarzała się sytuacja to nasza drużyna atakowała a następnie wracała do ustawienia zaleconego przez trenera. W drugiej części nie padły żadne gole a cały mecz wygrała drużyna LZS-u. Brawo panowie za taką postawę.

W niedzielę 03.10.2021 r. o godz. 16.00 kolejny mecz o ligowe punkty. Drużyna wyjeżdża na mecz z Huraganem Swędów. Wszystkich serdecznie zapraszamy na ten mecz.

LZS Justynów – Polonia Andrzejów 2:0 (2:0)

Bramki dla LZS: Pankiewicz, Zieliński

Skład LZS Justynów: Lewosiński – Kurnatowski, Szumicki, Wejman, Pankiewicz , Wilk (K.Milczarek), Ambrozik, Gumel (Rzepecki), Kurowski, Bergiel (Jagodziński), Zieliński (Kiński-Wachowiec-Bartosik)

Czerwona kartka: Ambrozik

Trener: Michał Buchowicz

Widzów: 80

M.G.Ostatni mecz
Biuletyn
Jeśli chciałbyś otrzymywać informacje na temat naszego klubu, pozostaw maila.