Czy uda się zagrać???

2023-11-09
Michał
Piłka nożna
443
Dziś nie zastanawiamy się czy nasi piłkarze sięgną po zwycięstwo? Dziś pytanie nr 1 to czy uda się rozegrać spotkanie? Niestety stan boiska na obiekcie sportowym im Andrzeja Lasoty w dalszym ciągu bardzo daleki jest od ideału. Mimo kilku prób i wysiłków poprawy jego stanu istnieje obawa, że jeśli pogoda będzie niesprzyjająca sędzia nie dopuści do zawodów. Wszyscy liczymy, że aura nie da się we znaki i mecz będziemy mogli rozegrać. Jako Zarząd poczyniliśmy starania by przełożyć spotkanie na teren rywali lub rozegrać je w inny dzień na boisku ze sztuczną nawierzchnią. Niestety klub ze Rzgowa nie mógł zaakceptować tych propozycji. Trudno. Gramy w niedzielę o 13:00 u nas.

Po zeszłotygodniowym meczu i wywalczeniu trzech oczek w Lgocie Wielkiej, w drużynie panuje bardzo dobra atmosfera. Wszyscy wiedzą jak ważny jest to mecz. Zawisza zajmuje w tabeli 4 miejsce z dwoma punktami straty do naszej ekipy. Czas w końcu by pokonać drużyna z czołówki ligi przed własną publicznością. Trener i piłkarze są dobrej myśli choć wiedzą, że czeka ich trudny mecz. W dotychczasowym spotkaniach drużyna ze Rzgowa uzbierała 26 punktów. Co ciekawe miałaby ich o trzy więcej ale w meczu z LKS Mierzyn mimo zwycięstwa została ukarana walkowerem i to gracze LKS cieszyli się z punktów. Na wyjazdach Zawisza imponuje wynikami. Oprócz formalnej wpadki w Mierzynie nie przegrała na obcym terenie. Na uwagę zasługuje zwycięstwo w Przedborzu z Pilicą 2:1 czy pokonanie Mniszkowa 4:1. Rzgowianie mają też na koncie duuuużą wpadkę. W domowym meczu ulegli Polonii Gorzędów aż 1:6. Jasno widać, że Zawisza jest zespołem groźnym ale do dziabnięcia.

W naszej ekipie po meczu ze Startem nikt nie pauzuje za kartki. Oby po treningu piątkowym nikomu nie ubyło zdrowia. Swoje mecze zakończyli juniorzy więc najlepsi młodzi zawodnicy będą również do dyspozycji trenera Madery. Zobaczymy jak zostanie ustawiona drużyna. Wiemy jedno tak trener jak i piłkarze zawsze wychodzą na boisko z myślą zdobycie trzech punktów. Justynów ma swój styl, swoją filozofię gry i tylko od piłkarzy zależy czy przełożą te założenia na boisku. Kibiców – mam nadzieję nie trzeba będzie zachęcać do odwiedzenia naszego stadionu w niedzielę. W końcu gramy spotkanie kolejki, a do tego jest to ostatni występ naszych piłkarzy w Justynowie w 2023 roku. Na kolejny mecz będziemy czekać aż do wiosny. Tak też widzimy się o 13:00 na krytej.

M.P.Ostatni mecz
Biuletyn
Jeśli chciałbyś otrzymywać informacje na temat naszego klubu, pozostaw maila.