.. Co słychać u naszych siatkarek ?

2020-11-23
Dorota
Siatkówka
1336
Emocje piłkarskie już za nami ale nie oznacza to, że sport w LZS Justynów śpi snem zimowym. Nasze młode siatkarki rywalizują w ekstraklasie Łódzkiej Amatorskiej Lidze Siatkarek. Po sześciu rundach zajmują w tabeli 7 miejsce. W zimny i ponury sobotni poranek 21 listopad nasze dziewczyny rozegrały mecz z doświadczonym i zajmującym 3 miejsce w tabeli Ekstraklasy Kobiet zespołem Delia Cosmetics z Łodzi. Po zaciętej walce uległy rywalkom 0:3. Pomimo porażki nie widać było wśród naszych justynowianek złości i załamania. Wręcz przeciwnie każdy mecz jest dla nich nowym doświadczeniem, które powinno już w niedalekiej przyszłości przynosić zwycięstwa. Widać już, że nasze młode zawodniczki stanowią coraz bardziej zgrany zespół i zrobiły bardzo duże postępy na tle starszych, doświadczonych zawodniczek z ligi amatroskiej. Dziewczyny na parkiecie dają z siebie wszystko, walczą o każdą piłkę, wymiany są co raz dłuższe i widać, że gra sprawia im frajdę.

Nasz zespół od tego sezonu prowadzi młody i pełen pasji trener Kacper Głogowski. Mimo młodego wieku jest to selekcjoner z dużym doświadczeniem siatkarskim. Grał jako zawodnik w WIFAMA Łódź i KS Stali Głowno. Ukończył Pedagogikę Kultury Fizycznej i Zdrowotnej na UŁ o specjalności siatkarskiej. Pracuje w XLVII L.O. w klasie sportowej o profilu piłka siatkowa. Od 4 lat sędziuje również w Łódzkiej Amatorskiej Lidze Siatkówki i sam również jest czynnym zawodnikiem. Widać, że dziewczyny zaufały nowemu trenerowi co widać na treningach gdzie frekwencja jest coraz większa. Mimo ciężkich warunków jakie narzuciła nam pandemia dziewczyny ciężko trenują z pasją, a uśmiechy na ich twarzach i kolejne zdobyte punkty dają radość wszystkim sympatykom sportu w Justynowie.

LZS Justynów – Delia Cosmetics 0:3.

Skład LZS Justynów : Patrycja Dybska, Karolina Gadzinowska, Monika Lesiak, Iwona Łoszewska, Julia Nastarowicz, Emilia Sakowicz, Oliwia Śniecikowska.

W najbliższy czwartek nasze siatkarki rozegrają zaległy mecz z drużyną Stalowe Nerwy. Spotkanie zostanie rozegrane w hali szkoły w Justynowie. Liczymy na zwycięstwo i pierwsze trzy punkty.

D.S.
Ostatni mecz
Biuletyn
Jeśli chciałbyś otrzymywać informacje na temat naszego klubu, pozostaw maila.