Strona wykorzystuje pliki cookies, jeśli wyrażasz zgodę na używanie cookies, zostaną one zapisane w pamięci twojej przeglądarki. W przypadku nie wyrażenia zgody nie jesteśmy w stanie zagwarantować pełnej funkcjonalności strony!
1%
KRS 0000230841

          PrzyczyĹ siÄ do rozwoju sportu za tak nie wiele - wystarczy wypeĹniÄ kilka rubryk przekaĹź 1% naleĹźnego podatku na rzecz LZS JustynĂłw 

Do zakończenia jesiennej rundy rozgrywek o mistrzostwo A klasy zostały tylko cztery kolejki. Drużyna LZS Justynów rozegra jedynie trzy spotkania, gdyż w przedostatni weekend pauzować będzie z powodu wycofania Pogoni Rogów z tegorocznych mistrzostw. Zostały nam więc do przebycia trzy przeszkody. Na pierwszy ogień idzie zespół Błękitnych Dmosin. W najbliższą niedzielę o godzinie 14:00 na boisku w Dmosinie rozegramy mecz z drużyną, która jak do tej pory niezbyt leżała naszym piłkarzom. W dwóch ostatnich sezonach na cztery rozegrane mecze wygraliśmy tylko jeden, natomiast trzy kończyły się naszymi porażkami. W ostatnim meczu na wiosnę tego roku również gościliśmy w Dmosinie i niestety ulegliśmy rywalowi w stosunku 1:2. Był to bardzo dziwny mecz, w którym pokazaliśmy jako zespół dwa oblicza. W pierwszej połowie bez walki oddaliśmy rywalowi plac co skutkowało stratą dwóch goli, a kolejne nie padły tylko dlatego, że celowniki graczy z Dmosina były źle wyregulowane... W drugiej natomiast do boju wyszła zupełnie inna drużyna. Przycisnęliśmy rywala, który zaczął mieć z tak grającym rywalem duże problemy. Niestety udało się nam strzelić tylko honorowego gola, którego autorem był Patryk Kiński. Dobrze pamiętam jak odetchnęli gracze Błękitnych po końcowym gwizdku sędziego. Ten mecz powinniśmy przynajmniej zremisować. To tak na przestrogę. Do meczu z Dmosinem powinniśmy przystąpić w pełni skoncentrowani z wiarą od pierwszej minuty w odniesienie zwycięstwa. Tak jak to miało miejsce dwa tygodnie temu w Łodzi w meczu z Milanem. To rywal musi czuć respekt przed nami. W tej chwili w lidze strzeliliśmy najwięcej goli z całej stawki (na równi z Włókniarzem Zgierz), a przynajmniej dwa razy tyle powinno być w siatce, licząc bardzo dobre sytuacje jakie do tej pory mieliśmy. Jeśli chodzi o ofensywę to jestem spokojny. Na pewno coś się w meczu wykluje, trzeba tylko wykorzystywać każdą szansę. Sporym mankamentem jest za to w tych rozgrywkach gra defensywna. Z 10 goli straconych w 9 meczach przynajmniej połowa to babole naszych graczy. Czas rozdawania prezentów skończył się 21 października. Ostatnie mecze trzeba spróbować zagrać na zero z tyłu. Tylko w dwóch meczach ta sztuka nam się udawała. Było to w spotkaniach z Sport Perfect i Czarnymi. Niestety nawet ze słabeuszami z Kalonki, Skotnik czy WNS przytrafiały nam się głupie błędy. Teraz nie ma już na to miejsca.

W tym tygodniu drużyna trenuje dwa razy. W środę i w piątek zajęcia w całości podporządkowane będą strategii na Dmosin. Na szczęście nikt nie narzeka na urazy. Ale czy wszyscy będą do dyspozycji trenera w niedzielę to już będziemy wiedzieli w  … niedzielę. W A klasie jak to często bywa o piłkarskiej dyspozycji często decyduje dzień wcześniejszy. Na szczęście dobrze znam naszych piłkarzy i wiem, jak bardzo zależy im na dobrym zaprezentowaniu się w ostatnich spotkaniach. Więc o ich „formę” powinniśmy być spokojni.

Mecz z Błękitnymi Dmosin w niedzielę o godzinie 14:00, kibiców serdecznie zapraszamy na to spotkanie. Obecność fanów na trybunach na pewno doda otuchy naszym graczom.

W weekend grają nasi młodzi piłkarze:

B1 Junior: Metalowiec Łódź – LZS Justynów – sobota 27 października godzina 13:00

D1 Młodzik: ŁAF – LZS Justynów – sobota 27 października godzina 13:00

M.P.

 

 

 

 

Poprzedni Mecz

     
LZS Justynów - Polonia Andrzejów
1 : 1

Następne mecze piłkarzy

ŁÓDZKA A KLASA gr. II

  28.03.2020 r.

     
LZS Justynów - Włókniarz Zgierz

Łódzka Klasa A Grupa II

Lp.  Klub Mecze Punkty
 1  Różyca
 12  34
 2  Włókniarz Zgierz
 12  30
 3  Kolejarz Łódź
 12  27
 4  MKP Boruta II Zgierz
 12  25
 5  LZS Justynów
 12  20
 6  Struga Dobieszków  12  19
 7  Błękitni Dmosin
 12  15
 8  Polonia Andrzejów  12  13
 9  Kalonka
 12  12
 10  Milan Club Polonia
 12  10
 11  Czarni Smardzew
 12  8
 12  Sport Perfect  12  6
 13  LKS Gałkówek
 12  4
 14  Zamek Skotniki wycofany
 -  -

Sponsorzy

Sponsor główny:

Urząd Gminy w Andrespolu

 

Sponsorzy i partnerzy:

 

logoR

 

 

 

 

 

 

 

 

 

logoR