1%

Przyczy艅 si臋 do rozwoju sportu za tak nie wiele - wystarczy wype艂ni膰 kilka rubryk przeka偶 1% nale偶nego podatku na rzecz LZS Justyn贸w

W niedziel臋 21 pa藕dziernika 2018 roku pi艂karze LZS Justyn贸w podejmowali na w艂asnym stadionie dru偶yn臋 Wi臋cej Ni偶 Sport.  Po udanym meczu w 艁odzi i efektownym zwyci臋stwie nad Milanem kibice przybyli na stadion obejrze膰 kolejne zwyci臋stwo swojej dru偶yny. Jak si臋 okaza艂o prze meczem trener Jakub Sapi艅ski nie m贸g艂 skorzysta膰 z us艂ug Kamila Milczarka, Kacpra Ambrozika, Piotrka Biernackiego czy Jakuba Pawlaka.

Mecz rozpocz膮艂 si臋 od atak贸w naszej dru偶yny. Od samego pocz膮tku by艂o wida膰, 偶e nasi ch艂opcy chc膮 jak to by艂o w meczu z Milanem jak najszybciej strzeli膰 bramk臋 i ustawi膰 sobie mecz. W 3 minucie po do艣rodkowaniu Dzi臋ga strzela Przemek Bartosik. Jego strza艂 niestety jest niecelny. W 7 minucie dobrze dogrywa Przemek do Krzy艣ka Pawlaka. Krzysiek nieczysto trafia w pi艂k臋 i l膮duje ona obok bramki. Jak to si臋 m贸wi 鈥瀌o trzech razy sztuka鈥. Trzecia akcja przynosi nam bramk臋. Na strza艂 z naro偶nika pola karnego decyduje si臋 Krzysiu Pawlak. Jego strza艂 jest tak precyzyjny, 偶e l膮duje w bramce rywala tu偶 przy samym s艂upku. Po strzeleniu bramki gra si臋 troch臋 wyr贸wna艂a lecz to my w dalszym ci膮gu mieli艣my przewag臋. Na kolejn膮 dobr膮 akcj臋 musieli艣my czeka膰 do 22 minuty. Po akcji praw膮 stron膮 boiska i zagraniu w pole karne Micha艂 Biernacki podwy偶szy艂 wynik na 2:0. W 30 minucie do艣rodkowanie Dzi臋ga, kt贸rego nie wykorzysta艂 Przemek. 31 minuta dobre zagranie Milcziego do Grze艣ka Kopcia. Grzesiek strzela niecelnie. W 38  minucie mog艂o by膰 podwy偶szenie wyniku. Strza艂 Przemka Bartosika trafia w s艂upek a dobitka jest niecelna. Ostatnie minuty pierwszej cz臋艣ci spotkania nie przynios艂y ju偶 偶adnych klarownych sytuacji dla obydwu dru偶yn. Tak wi臋c pierwsza po艂owa ko艅czy si臋 naszym prowadzeniem 2:0.

Na drug膮 cz臋艣膰 spotkania wychodzimy z jedn膮 zmian膮. Za Zakiego wchodzi Adrian Rzepecki. Od pocz膮tku drugiej cz臋艣ci to znowu my mamy przewag臋. Pierwsz膮 gro藕n膮 akcj臋 przeprowadzili艣my w 54 minucie. Do艣rodkowanie Szumiego po kt贸rym uderza Rzepa. Jego strza艂 mija poprzeczk臋 bramki rywala. Gdy kibice czekali na kolejne gole naszej dru偶yny w 65 minucie przydarza si臋 nam nieszcz臋艣cie. W niegro藕nej wydawa艂oby si臋 sytuacji nasz bramkarz pope艂nia b艂膮d, go艣cie korzystaj膮 z prezentu i strzelaj膮 bramk臋. Ta sytuacja spowodowa艂a niepok贸j w naszym zespole. Prowadzenie jedn膮 bramk膮 ju偶 nie jest tak komfortowe. Ch艂opaki ruszyli do przodu aby podwy偶szy膰 wynik spotkania. W 78 minucie bardzo 艂adn膮 akcj臋 praw膮 stron膮 przeprowadzi艂 Wojtek Ni偶nikowski. Po jego strzale pi艂ka trafi艂a w s艂upek a do dobitki najszybszy by艂 Rzepa, kt贸ry strzela trzeci膮 bramk臋 dla zespo艂u. W 87 minucie po do艣rodkowaniu Krzy艣ka Pawlaka strzela Bierni. Jego strza艂 o centymetry mija poprzeczk臋 bramki rywala. W 90 minucie ustalamy wynik spotkania. Po do艣rodkowaniu Konrada Musia艂a w polu karnym strzela Wojtek Ni偶nikowski. Jego strza艂 broni bramkarz rywala ale przy dobitce Krzy艣ka Pawlaka nie mia艂 ju偶 nic do powiedzenia. Mecz ko艅czy si臋 zas艂u偶onym zwyci臋stwem Justynowa 4:1.

W kolejn膮 niedziel臋 28.10.2018 r. o godz. 14.00 rozgrywamy mecz wyjazdowy z B艂臋kitnymi Dmosin. Serdecznie zapraszamy wszystkich kibic贸w.

LZS Justyn贸w 鈥 Wi臋cej Ni偶 Sport 4:1(2:0)

Bramki dla LZS: Pawlak 2, Biernacki, Rzepecki

Sk艂ad LZS Justyn贸w: Lewosi艅ski 5 鈥, Szumicki 6, Pankiewicz 6 (50鈥 Kurzawski 6), Sadowski 7, Dzi臋gielewski 6 (77鈥 Musia艂 6), M.Milczarek 6, M.Biernacki 7, Zakrzewski 6 (46鈥 Rzepecki 7), Kope膰 6 (64鈥 Ni偶nikowski 7), Bartosik 6 (59鈥 Kurnatowski 6), K.Pawlak 8

Trener: Jakub Sapi艅ski