Strona wykorzystuje pliki cookies, jeśli wyrażasz zgodę na używanie cookies, zostaną one zapisane w pamięci twojej przeglądarki. W przypadku nie wyrażenia zgody nie jesteśmy w stanie zagwarantować pełnej funkcjonalności strony!
1%
KRS 0000230841

          Przyczyń się do rozwoju sportu za tak nie wiele - wystarczy wypełnić kilka rubryk przekaż 1% należnego podatku na rzecz LZS Justynów 

Nasi juniorzy grający w lidze B1 rozegrali kolejne spotkania. W ubiegłym tygodniu gościli w Ostrowach gdzie ich przeciwnikiem był zespół Ostrovii. Niestety pomimo kilkunastu szans na strzelenie gola nie udało się wywieść korzystnego rezultatu. Rywal strzelił trzy gole i udanie zrewanżował się naszym chłopcom za porażkę w Justynowie. Honorowego gola w tym meczu dla LZS-u strzelił Dawid Michałus.

B1 Junior Ostrovia Ostrowy – LZS Justynów 3:1

Bramka dla LZS Justynów: Michałus

Skład LZS Justynów: Pietruszczak – Pabisiak, Walczak, Sójka, Michałus, Supera Polcyn, Woźny, Frączkowski, Rakowski, Jastrzębski.

Dużo lepiej zaprezentowali się nasi juniorzy w niedzielę, gdzie przed meczem seniorów podejmowali dotychczasowego wicelidera Sokół Aleksandrów Łódzki. Chłopcy zagrali z wielką ambicją i  wolą walki. Pomimo, że graliśmy bez zmienników i w nie najsilniejszym składzie udanie przeciwstawiliśmy się przeciwnikowi. W pierwszej połowie LZS strzelił dwa gole. Najpierw doskonałe dośrodkowanie z rzutu wolnego Kuby Walczaka celną główką skończył niezawodny Kamil Sójka, a kilka minut później wzorową kontrę wykończył Dawid Michałus. W drugiej połowie do głosu doszedł rywal i strzelił nam dwa gole w odstępie trzech minut. Nie załamało to naszych juniorów, którzy mieli swoje szanse na zwycięstwo w tym meczu. Niestety Dawid Supera, Kamil Sójka czy Damian Rakowski nie mieli więcej szczęścia.

B1 Junior LZS Justynów – Sokół Aleksandrów Łódzki 2:2

Bramki dla LZS Justynów: Sójka, Michałus

Skład LZS Justynów: Dominiak - Pabisiak, Walczak, Sójka, Michałus, Supera, Woźny, Frączkowski, Rakowski, Michałkiewicz, Wieczorek.

M.P.

 

 

Poprzedni Mecz

   
LZS Justynów - LKS Różyca
1 : 3

Następne mecze piłkarzy

ŁÓDZKA A KLASA gr. II

  17 listopada 2018 r. godz. 14.00 (sobota)

     
LZS Justynów - MKP Boruta II Zgierz

Łódzka Klasa A Grupa II

Lp. Klub Mecze Punkty
 1  KKS Koluszki  10  26
 2  Błękitni Dmosin  10  24
 3  Różyca
 10  22
 4  Włokniarz Zgierz
 10  20
 5  Milan Club Polonia
 10  18
 6  LZS Justynów
 11  17
 7  MKP Boruta II Zgierz
 10  17
 8  Gałkówek  10  16
 9  Sport Perfect  10  10
 10  Zamek Skotniki  11  6
 11  Czarni Smardzew  10  5
 12  Kalonka
 10  3
 13  Więcej Niż Sport  10  1
       

Sponsorzy

Sponsor główny:

Urząd Gminy w Andrespolu

 

Sponsorzy i partnerzy:

 

logoR

 

 

 

 

 

 

 

 

 

logoR