Strona wykorzystuje pliki cookies, jeśli wyrażasz zgodę na używanie cookies, zostaną one zapisane w pamięci twojej przeglądarki. W przypadku nie wyrażenia zgody nie jesteśmy w stanie zagwarantować pełnej funkcjonalności strony!
1%
KRS 0000230841

          PrzyczyĹ siÄ do rozwoju sportu za tak nie wiele - wystarczy wypeĹniÄ kilka rubryk przekaĹź 1% naleĹźnego podatku na rzecz LZS JustynĂłw 

Nasi juniorzy grający w lidze B1 rozegrali kolejne spotkania. W ubiegłym tygodniu gościli w Ostrowach gdzie ich przeciwnikiem był zespół Ostrovii. Niestety pomimo kilkunastu szans na strzelenie gola nie udało się wywieść korzystnego rezultatu. Rywal strzelił trzy gole i udanie zrewanżował się naszym chłopcom za porażkę w Justynowie. Honorowego gola w tym meczu dla LZS-u strzelił Dawid Michałus.

B1 Junior Ostrovia Ostrowy – LZS Justynów 3:1

Bramka dla LZS Justynów: Michałus

Skład LZS Justynów: Pietruszczak – Pabisiak, Walczak, Sójka, Michałus, Supera Polcyn, Woźny, Frączkowski, Rakowski, Jastrzębski.

Dużo lepiej zaprezentowali się nasi juniorzy w niedzielę, gdzie przed meczem seniorów podejmowali dotychczasowego wicelidera Sokół Aleksandrów Łódzki. Chłopcy zagrali z wielką ambicją i  wolą walki. Pomimo, że graliśmy bez zmienników i w nie najsilniejszym składzie udanie przeciwstawiliśmy się przeciwnikowi. W pierwszej połowie LZS strzelił dwa gole. Najpierw doskonałe dośrodkowanie z rzutu wolnego Kuby Walczaka celną główką skończył niezawodny Kamil Sójka, a kilka minut później wzorową kontrę wykończył Dawid Michałus. W drugiej połowie do głosu doszedł rywal i strzelił nam dwa gole w odstępie trzech minut. Nie załamało to naszych juniorów, którzy mieli swoje szanse na zwycięstwo w tym meczu. Niestety Dawid Supera, Kamil Sójka czy Damian Rakowski nie mieli więcej szczęścia.

B1 Junior LZS Justynów – Sokół Aleksandrów Łódzki 2:2

Bramki dla LZS Justynów: Sójka, Michałus

Skład LZS Justynów: Dominiak - Pabisiak, Walczak, Sójka, Michałus, Supera, Woźny, Frączkowski, Rakowski, Michałkiewicz, Wieczorek.

M.P.

 

 

Poprzedni Mecz

     
LZS Justynów - Polonia Andrzejów
1 : 1

Następne mecze piłkarzy

ŁÓDZKA A KLASA gr. II

  28.03.2020 r.

     
LZS Justynów - Włókniarz Zgierz

Łódzka Klasa A Grupa II

Lp.  Klub Mecze Punkty
 1  Różyca
 12  34
 2  Włókniarz Zgierz
 12  30
 3  Kolejarz Łódź
 12  27
 4  MKP Boruta II Zgierz
 12  25
 5  LZS Justynów
 12  20
 6  Struga Dobieszków  12  19
 7  Błękitni Dmosin
 12  15
 8  Polonia Andrzejów  12  13
 9  Kalonka
 12  12
 10  Milan Club Polonia
 12  10
 11  Czarni Smardzew
 12  8
 12  Sport Perfect  12  6
 13  LKS Gałkówek
 12  4
 14  Zamek Skotniki wycofany
 -  -

Sponsorzy

Sponsor główny:

Urząd Gminy w Andrespolu

 

Sponsorzy i partnerzy:

 

logoR

 

 

 

 

 

 

 

 

 

logoR