Strona wykorzystuje pliki cookies, jeśli wyrażasz zgodę na używanie cookies, zostaną one zapisane w pamięci twojej przeglądarki. W przypadku nie wyrażenia zgody nie jesteśmy w stanie zagwarantować pełnej funkcjonalności strony!
1%
KRS 0000230841

          Przyczyń się do rozwoju sportu za tak nie wiele - wystarczy wypełnić kilka rubryk przekaż 1% należnego podatku na rzecz LZS Justynów 

Kolejne mecze ligowe rozegrali nasze drużyny młodzieżowe. Juniorzy trenowani przez Jacka Dziedziczaka 29 września podejmowali u siebie drużynę Kolejarza Łódź. Niestety nie mogą uznać tego spotkania za udane. Wynik 1:3 z drużyną środka tabeli dumy nie przynosi tym bardziej, że już w 3 minucie uzyskaliśmy prowadzenie po golu Kamila Sójki z rzutu karnego. Niestety były to miłe złego początki. Jeszcze przed przerwą rywal wyrównał, a w końcówce meczu gdy drużyna opadła z sił zadał dwa decydujące ciosy. W dużo lepszych nastrojach kończyliśmy mecz z Włókniarzem Konstantynów tydzień później. W tym wypadku było jak lustrzanym odbiciu. To rywale pierwsi strzelili gola z rzutu karnego na początku drugiej odsłony. Nie zdeprymowało to naszego zespołu, a wręcz wyzwoliło piłkarską złość. To wszystko złożyło się na to, że strzeliliśmy trzy gole. Do wyrównania doprowadził cudownym uderzeniem z 30 metrów w samo okienko Kamil Sójka. Dwa pozostałe gole strzelili Damian Rakowski z podania Grześka Frączkowskiego oraz Kuba Walczak wykorzystując dośrodkowanie z rzutu wolnego. Oby tak dalej.

Junior B1 - LZS Justynów – Kolejarz Łódź 1:3 (1:1)

Bramka dla LZS: Sójka

Skład LZS Justynów: Dominiak (Pietrzuszczak) – Sójka, Walczak, Pabisiak, Michałus, Supera, Polcyn, Woźny, Frączkowski, Rakowski (Wieczorek), Jastrzębski.

Junior B1 – LZS Justynów – Włókniarz Konstantynów 3:1 (0:0)

Bramki dla LZS: Sójka, Rakowski, Walczak.

Skład LZS Justynów: Pietrzuszczak – Sójka, Walczak, Pabisiak, Michałus, Supera, Woźny (Polcyn), Frączkowski, Rakowski (Wieczorek), Jastrzębski.

Szybko zapomnieć o Stali – to zadanie dla naszych młodych piłkarzy z grupy Młodzik D1, po ostatnim meczu ligowym. Dlaczego zapomnieć? Bo trudno pamiętać o najgorszym od dłuższego czasu pojedynku drużyny, która w tym sezonie pokazała już, że potrafi punktować, że nawet jeśli przegrywa, to po zaciętej walce i wyrównanym meczu. W niedzielę LZS Justynów 2006/2007 przypominał, niestety, ten sam zespół, który w ubiegłym roku nie potrafił nawiązać walki z rywalami. Chłopcy byli rażąco niedokładni, chaotyczni, mało zorganizowani, co chwila gubili krycie. Najgorsze jednak było to, że byli dramatycznie wolni, wręcz ospali i – inaczej niż w poprzednich pojedynkach – jakby brakowało im woli walki. Najlepszą ilustracją tego jest (powtarzająca się zresztą w kolejnym meczu) sytuacja, w której nasz podstawowy bramkarz w chwili, kiedy przegrywamy jeszcze nieznacznie, idzie po wybitą na aut bramkowy piłkę powoli, wręcz anemicznie – i tak też wznawia grę. Niestety, także gracze z pola nie wykazali tym razem więcej zaangażowania i wynik 1:8 to tak naprawdę najniższy wymiar kary. Czy taką postawę może tłumaczyć fala chorób, która mocno przerzedziła naszą drużynę? Do pewnego stopnia tak, warto jednak zauważyć, że dotknęła ona przede wszystkim zmienników, zaś – poza Wiktorem Stalą – na boisku od pierwszego gwizdka sędziego zameldowali się wszyscy zawodnicy, którzy w dotychczasowych meczach wychodzili do gry w podstawowym składzie. Byli jednak jacyś... inni. Jak w poprzednim sezonie, a przecież pokazali już, że potrafią inaczej, lepiej. Że pod wodzą trenera Jarka zrobili duży postęp... Trudno. Trzeba zapomnieć szybko o Stali i wyjść na wyjazdowe spotkanie ze Zjednoczonymi Stryków inną drużyną. Nie personalnie nawet, ale mentalnie. Tą, która wygrywała sparingi, która pokonała WNS na inaugurację sezonu, która walczyła do końca z Andrespolią i Startem. Stać nas na to. Do boju, piłkarze, do boju, trenerze!

Młodzik D1 - LZS Justynów – Stal Głowno 1:8 (0:2)

Bramka dla LZS: Adrian Błaszczyk 

Skład LZS Justynów: Wójt, Maciejewski – Duda, Głogowski, Kacprzak, Staniaszczyk, Kowalik, Błaszczyk, Tomczyk, Michałkiewicz, Sarna, Młynarczyk.

M.P. dzięki relacjom P. Pabisiaka i R. Kępy.

 

 

Poprzedni Mecz

   
LZS Justynów - MKP Boruta II Zgierz
3 : 1

Następne mecze piłkarzy

ŁÓDZKA A KLASA gr. II

  wiosna 2019

     
LZS Justynów - Włókniarz Zgierz

Łódzka Klasa A Grupa II

Lp. Klub Mecze Punkty
 1  KKS Koluszki  12  29
 2  Różyca
 12  28
 3  Błękitni Dmosin
 12  27
 4  Włokniarz Zgierz
 12  23
 5  Milan Club Polonia
 12  21
 6  LZS Justynów
 12  20
 7  MKP Boruta II Zgierz
 12  17
 8  Gałkówek  12  16
 9  Sport Perfect  12  14
 10  Czarni Smardzew
 12  9
 11  Więcej Niż Sport
 12  7
 12  Zamek Skotniki
 12  6
 13  Kalonka
 12  3
       

Sponsorzy

Sponsor główny:

Urząd Gminy w Andrespolu

 

Sponsorzy i partnerzy:

 

logoR

 

 

 

 

 

 

 

 

 

logoR