Strona wykorzystuje pliki cookies, jeśli wyrażasz zgodę na używanie cookies, zostaną one zapisane w pamięci twojej przeglądarki. W przypadku nie wyrażenia zgody nie jesteśmy w stanie zagwarantować pełnej funkcjonalności strony!
1%
KRS 0000230841

          Przyczyń się do rozwoju sportu za tak nie wiele - wystarczy wypełnić kilka rubryk przekaż 1% należnego podatku na rzecz LZS Justynów 

Imię i nazwisko: Konrad Sadowski.

Urodzony: 19 września 1989 r.

Mieszka w: Łodzi

Pozycja na boisku: prawa obrona, prawa pomoc.

Kariera piłkarska: junorzy Widzew Łódź, rezerwy Widzew, Młoda Ekstraklasa Widzew,  Stal Niewiadów, Włókniarz Zelów, Warta Działoszyn, Polonia Andrzejów, od lipca 2018 LZS Justynów.

Stan cywilny: żonaty.

M.P.: Dołączyłeś do LZS Justynów przed sezonem 2018/19. Powiedz jak trafiłeś do nas do klubu?

Konrad Sadowski: Przyszło kilku chłopaków do Justynowa na treningi latem z Polonii Andrzejów. Chciałem spróbować sił w nowym klubie. Słyszałem, że w Justynowie jest dobry klimat dla piłkarzy. Ważnym aspektem był fakt, że z trenerem Sapińskim znałem się z czasów wspólnej gry w Widzewie Łódź i to chyba była główna przyczyna, która skłoniła mnie do przyjścia.

M.P.: Rozegrałeś już parę meczów w barwach LZS-u. W pierwszym spotkaniu wyszedłeś w podstawowym składzie. Potem jednak usiadłeś na ławce i walczysz o swoje miejsce w jedenastce.

Konrad Sadowski: Na pewno brakuje mi treningów, żeby wskoczyć do pierwszej jedenastki. Ale jak to nastąpi to myślę, że dam radę i łatwo tego miejsca nie oddam.

M.P.: A jak podoba Ci się nasz klub. Jakie wrażenia po tych kilku miesiącach bycia zawodnikiem LZS Justynów?

Konrad Sadowski: Jak tylko sięgnę pamięcią to zawsze w Justynowie była dobra atmosfera do gry w piłkę nożną, a plac do gry jest jeden z lepszych w całym województwie łódzkim.

M.P.:  W nowym sezonie postawiliśmy sobie śmiały cel powrotu do okręgówki. Niestety już na początku rozgrywek zgubiliśmy kilka punktów. Czy nadal Ty i twoi koledzy z drużyny wierzycie, że uda się zrealizować ten cel?

Konrad Sadowski: Dla mnie najważniejsze jest by stworzyć solidną, dobrą drużynę, by w szatni była dobra atmosfera. Jak to wszystko zafunkcjonuje to wyniki zawsze będą.

M.P.: Dziękuję za rozmowę i życzę powodzenia w meczach LZU-u.

Rozmawiał M.P.

 

Poprzedni Mecz

   
LZS Justynów - Więcej Niż Sport
4 : 1

Następne mecze piłkarzy

ŁÓDZKA A KLASA gr. II

  28 października 2018 r. godz. 14.00 (niedziela)

     
Błękitni Dmosin - LZS Justynów

Łódzka Klasa A Grupa II

Lp. Klub Mecze Punkty
 1  KKS Koluszki  8  22
 2  Błękitni Dmosin  8  19
 3  Różyca  8  18
 4  LZS Justynów
 9  17
 5  Włókniarz Zgierz  9  17
 6  MKP Boruta II Zgierz  9  16
 7  Milan Club Polonia   8  14
 8  Gałkówek  8  10
 9  Sport Perfect  8  9
 10  Kalonka  8  3
 11  Zamek Skotniki  9  3
 12  Czarni Smardzew  8  2
 13  Więcej Niż Sport  8  1
       

Sponsorzy

Sponsor główny:

Urząd Gminy w Andrespolu

 

Sponsorzy i partnerzy:

 

logoR