1%

Przyczyń się do rozwoju sportu za tak nie wiele - wystarczy wypełnić kilka rubryk przekaż 1% należnego podatku na rzecz LZS Justynów

W sobotę 09 czerwca 2018 roku piłkarze LZS Justynów podejmowali na własnym stadionie ostatnią drużynę grupy Huragana Swędów. W rundzie jesiennej nasz zespół po chyba najsłabszym spotkaniu przegrał na stadionie rywala 7:5. Na to spotkanie trener Sapiński miał praktycznie komplet graczy. Zabrakło jedynie Patryka Kińskiego.

Od samego początku meczu widać było, że chłopaki chcą się zrewanżować za porażkę z jesieni. Z rozmów z nimi wynikało też, iż chcieliby poprawić wynik z poprzedniej kolejki, w której rozbili zespół Kalonki 11:0.

Od pierwszych minut byliśmy drużyną lepszą, grającą z polotem i chcącą strzelić jak najszybciej bramkę. A oto przebieg spotkania:

6’ gol głową Kamila Milczarka po podaniu Bierniego, 1:0

14’ gol Przemka Bartosika – prostopadłe podanie Sylwka Kurnatowskiego do Marcina Milczarka, Milczar wystawia do Przemka, bramka na 2:0

16’ gol samobójczy – dośrodkowywał Dzięgu, obrońca tak niefortunnie odbił piłkę, że wpakował ją do własnej bramki, 3:0

18’ gol Mateusza Dzięgielewskiego, który przelobował bramkarza rywali, 4:0

20’ gol Bierniego, podanie K.Milczarka do stojącego na czystej pozycji Bierniego, Bierni z pierwszej piłki strzałem zza linii pola karnego pokonuje bramkarza, 5:0

28’ gol Krzyśka Pawlaka po podaniu od Dzięga, 6:0

43 ‘ gol Krzyśka Pawlaka po wypuszczeniu go w uliczkę przez Przemka Bartosika, 7:0

Takim wynikiem kończymy pierwszą część spotkania. W tej części gry zespół rywala przeprowadził tylko jedną akcję zakończoną strzałem głową. Strzał ten obronił Damian.

Druga połowa meczu wyglądała podobnie jak pierwsza. Całkowita dominacja naszego zespołu. Przy takim rozwoju sytuacji kolejne bramki były tylko kwestią czasu. Poniżej szczegóły.

50’ gol Krzyśka Pawlaka po podaniu od Kury z głębi pola, 8:0

56’ gol Karpia, Przemek wywalczył piłkę podał do Karpa i jest 9:0

59’ gol Krzyśka Pawlaka na 10:0 (z uwagi na sprzeczności widzów nie wiem kto podawał)

68’ gol Przemka Bartosika po podaniu od Dzięga na 11:0

70’ kolejny gol Krzyśka Pawlaka, 12:0

78’ gol Bartka Kurzawskiego po podaniu Dzięga, 13:0

81’ gol Kacpra Szumickiego, strzał z ok. 30 metrów na 14:0

83’ gol Krzyśka Pawlaka na 15:0

84’ gol Krzyśka Pawlaka na 16:0

85’ gol Kacpra Ambrozika na 17:0

Przy trzech ostatnich bramkach kibice nie zdążyli się jeszcze z jednej bramki a już strzelona była kolejna. Tym sposobem drużyna LZS Justynów ustanowiła swój nowy rekord w rozmiarach wygranej w rozgrywkach ligowych. Brawo chłopaki.

W kolejną sobotę 16.06.2018 r. o godz. 17.00 nasza drużyna rozgrywa ostatni mecz w tych rozgrywkach i jest to mecz wyjazdowy do Różycy. Na to spotkanie wybiera się liczna grupa fanów LZS Justynów, dla których został zorganizowany transport. Zbiórka o godz. 15:30 przed boiskiem. Pierwszeństwo na wyjazd mają kibice posiadający barwy klubowe.

LZS Justynów – Huragan Swędów 17:0 (7:0)

Bramki dla LZS:  Pawlak 7, Bartosik 2, Dzięgielewski, K.Milczarek, Biernacki, Kurzawski, Szumicki, Karpiński, Ambrozik

Skład LZS Justynów: Lewosiński – Szumicki, Pankiewicz, Kurnatowski, Dzięgielewski 7, K. Milczarek (46’ Kurzawski), Biernacki (46’ Ambrozik), M. Milczarek, Zakrzewski (46’ Karpiński), Bartosik, Pawlak.