Strona wykorzystuje pliki cookies, jeśli wyrażasz zgodę na używanie cookies, zostaną one zapisane w pamięci twojej przeglądarki. W przypadku nie wyrażenia zgody nie jesteśmy w stanie zagwarantować pełnej funkcjonalności strony!
1%
KRS 0000230841

          Przyczyń się do rozwoju sportu za tak nie wiele - wystarczy wypełnić kilka rubryk przekaż 1% należnego podatku na rzecz LZS Justynów 

W ubiegłym tygodniu nasi juniorzy młodsi rozegrali dwa mecze. We wtorek 29 maja na własnym boisku rozgromili Włókniarz Konstantynów 9:1, natomiast w sobotę 1 czerwca polegli w Łodzi z silną ekipą SMS 6:1. Mimo wszystko należy pochwalić naszych młodych zawodników za występy tej wiosny. Chłopcy trenera Darka Dziedziczaka zdobyli 14 punktów w 9 meczach. Na to złożyły się 4 zwycięstwa i dwa remisy. W trzech meczach nasza drużyna schodziła z boiska pokonana. Na uwagę zasługuje imponujący bilans bramkowy juniorów LZS-u. 33 gole zdobyte i tylko 18 straconych. Biorąc pod uwagę, że ekipa została zbudowana w trudnych okolicznościach, doszedł nowy trener trzeba oddać opiekunom ekipy cześć, że w tak krótkim czasie zbudowali silny zespół. Kilku chłopców jest już zapisanych w notesie trenera Sapińskiego i jeszcze w tym sezonie można spodziewać się ich debiutu w meczu seniorów. Najważniejsze, że naszym młodym zawodnikom chce się grać, przed nimi jeszcze jeden sezon w juniorach, a przy takim progresie na pewno będzie z nich duży pożytek dla klubu w  przyszłości. Takiego dorobku nie można zaprzepaścić.

LZS Justynów – Włókniarz Konstantynów 9:1

Bramki dla LZS: Polcyn 3, Górowski 2, Mizera, Sójka, Michałkiewicz, Walczak.

Skład LZS Justynów: Dominiak, Pabisiak, Sójka, Walczak, Polcyn, Supera (Michałkiewicz), Michałus (Rakowski), Mizera (Rzepecki), Górowski, Jastrzębski, Woźny.

SMS Łódź – LZS Justynów 6:1

Bramka dla LZS: Wojciechowski

Skład LZS Justynów: Wojciechowski, Pabisiak, Sójka, Krupiński, Walczak, Polcyn, Supera, Michałus, Górowski, Jastrzębski, Woźny. Rez: Dominiak, Jastrzębski, Michałkiewicz, Rakowski.

Niestety takich wyników nie odnotowują nasi młodzicy. Drużyna prowadzona przez trenera Jarka Staniaszczyka po udanym turnieju Mundialito 2018 gdzie na 16 drużyn zajęliśmy 7-8 pozycję przegrali dwa mecze w ligowych zmaganiach.

LZS Justynów – Łódzka Akademia Futbolu 0:7

LZS Justynów - Więcej Niż Sport 0:7

M.P.

 

 

Poprzedni Mecz

      
KP Byszewy  - LZS Justynów
0 :  6

Następne mecze piłkarzy

Puchar Polski

11 sierpnia 2018 r. godz. 17.00

      
KKS Koluszki - LZS Justynów

Łódzka Klasa A Grupa II

Lp. Klub Mecze Punkty
 1  Więcej Niż Sport    
 2  Błękitni Dmosin    
 3  KKS Koluszki    
 4  LZS Justynów    
 5  Pogoń Rogów    
 6  Różyca    
 7  MKP Boruta II Zgierz    
 8  Czarni Smardzew    
 9  Włokniarz Zgierz    
 10  Sport Perfect    
 11  Kalonka    
 12  Gałkówek    
 13  Zamek Skotniki    
 14  Milan Club Polonia    

Sponsorzy

Sponsor główny:

Urząd Gminy w Andrespolu

 

Sponsorzy i partnerzy:

 

logoR