Strona wykorzystuje pliki cookies, jeśli wyrażasz zgodę na używanie cookies, zostaną one zapisane w pamięci twojej przeglądarki. W przypadku nie wyrażenia zgody nie jesteśmy w stanie zagwarantować pełnej funkcjonalności strony!
1%
KRS 0000230841

          Przyczyń się do rozwoju sportu za tak nie wiele - wystarczy wypełnić kilka rubryk przekaż 1% należnego podatku na rzecz LZS Justynów 

W najbliższą sobotę o godzinie 17:00 seniorzy LZS Justynów rozegrają kolejny mecz mistrzowski, a przeciwnikiem będzie drużyna LKS Kalonka. Rywal co prawda nie zalicza się do ligowych potentatów, ale dobrze wszyscy pamiętamy jakie problemy mieliśmy z tę drużyną w zeszłym sezonie. W tym już było jak być powinno. Na jesień wygraliśmy na boisku rywala 7:2 i było to najwyższe zwycięstwo w rozgrywkach.

LKS Kalonka zaciekle broni się przed spadkiem. Z piątki drużyn zamykających tabele ma w tej chwili największe szanse na uniknięcie degradacji. W bardzo ważnym meczu Kalonka pokonała Sport Perfect 4:3, a w zaległym meczu rękę tej drużynie podały rezerwy Boruty Zgierz, które nie przyjechały do Kalonki na mecz. W tej chwili wygląda na to, że nasz najbliższy rywal uniknie degradacji i będziemy grali ze sobą również za rok. Dzięki temu możemy być świadkami ciekawego meczu, bo rywal nie będzie za wszelka cena murował swoja bramkę, a być może wyjdzie nastawiony na otwartą grę.

Do meczu z Kalonką nasza drużyna wyjdzie osłabiona brakiem Pawła Worotnickiego. Pawka doznał kontuzji po jednym z ostrych wejść piłkarza Sport Perfect w ostatnim meczu. Reszta zawodników jest do dyspozycji trenera, ale jak to zawsze jest do końca niewiadomo z kogo będzie mógł skorzystać. Tym bardziej, że mamy długi weekend. Serdecznie zapraszamy na to spotkanie kibiców. Pogoda dopisuje, drużyna gra fajne mecze, rywal jest spokojnie w naszym zasięgu – można miło spędzić czas. Spotkanie na boisku im. Andrzeja Lasoty w sobotę o 17:00.

Dobiegają końca rozgrywki naszych drużyn młodzieżowych.

Nasi juniorzy w ostatnim meczu grają z SMS w Łodzi w sobotę o 11:00

Młodzicy w niedzielę o 10:00 grają w Justynowie z ekipą Więcej Niż Sport.

Na mecze serdecznie zapraszamy.

M.P.

 

Poprzedni Mecz

      
KP Byszewy  - LZS Justynów
0 :  6

Następne mecze piłkarzy

Puchar Polski

11 sierpnia 2018 r. godz. 17.00

      
KKS Koluszki - LZS Justynów

Łódzka Klasa A Grupa II

Lp. Klub Mecze Punkty
 1  Więcej Niż Sport    
 2  Błękitni Dmosin    
 3  KKS Koluszki    
 4  LZS Justynów    
 5  Pogoń Rogów    
 6  Różyca    
 7  MKP Boruta II Zgierz    
 8  Czarni Smardzew    
 9  Włokniarz Zgierz    
 10  Sport Perfect    
 11  Kalonka    
 12  Gałkówek    
 13  Zamek Skotniki    
 14  Milan Club Polonia    

Sponsorzy

Sponsor główny:

Urząd Gminy w Andrespolu

 

Sponsorzy i partnerzy:

 

logoR