Strona wykorzystuje pliki cookies, jeśli wyrażasz zgodę na używanie cookies, zostaną one zapisane w pamięci twojej przeglądarki. W przypadku nie wyrażenia zgody nie jesteśmy w stanie zagwarantować pełnej funkcjonalności strony!
1%
KRS 0000230841

          Przyczyń się do rozwoju sportu za tak nie wiele - wystarczy wypełnić kilka rubryk przekaż 1% należnego podatku na rzecz LZS Justynów 

W minioną niedzielę grały nasze drużyny młodzieżowe. Bardzo dobrze spisali się nasi juniorzy młodsi występujący w klasie rozgrywkowej B2. W swoim meczu pokonali ekipę Łodzianki w stosunku 8:1. Warto dodać, że przed tym meczem rywal zajmował trzecie miejsce w tabeli. Przed spotkaniem drużyna juniorów LZS Justynów była bojowo nastawiona i przygotowana na ciężki bój.  Od początku nasi uzyskali przewagę. W 30 min, po poddaniu Alana Górowskiego do Karola Jastrzębskiego skutecznością popisał się ten drugi i tak padł pierwszy gol. Po pięknym podaniu naszego bramkarza do Górowskiego i indywidualnej akcji Alana w 35 minucie padła druga bramka. Na przerwę schodziliśmy w dobrych nastrojach. W 45 minucie po samodzielnej akcji w polu karnym Dawid Polcyn zdobywa trzecią bramkę. Kolejne gole nasi gracze zdobywali jak na zawołanie. Kolejno strzelali: w 50 minucie Karol Jastrzębski, w 52 minucie po samodzielnej akcji Mateusz Woźny, w 58 min Krystian Michałkiewicz po podaniu Alana Górowskiego, w 62 minucie po wspólnej akcji Górowskiego, Rakowskiego i Michałkiewicza ten ostatni strzelił swoją drugą bramkę w tym meczu. Na koniec, po stałym fragmencie gry, po rzucie rożnym piłkę w bramce umieścił najkrócej z nami grający Darek Mizera. Łodzianka, w 80 minucie strzela nam honorowego gola. Warto było oglądać niedzielne widowisko. Mimo pewnych obaw sukces został osiągnięty. Brawo chłopaki.

B2 – junior młodszy – Łodzianka – LZS Justynów 1:8 (0:2)

Bramki dla LZS: Jastrzębski 2, Michałkiewicz 2, Górowski, Polcyn, Woźny, Mizera.

Skład LZS: Wojciechowski – Pabisiak, Sójka, Walczak, Polcyn (Michałkiewicz), Supera, Michałus (Rzepecki), Mizera, Górowski, Jastrzębski, Woźny (Rakowski).

Niestety o takim wyniku mogą na razie pomarzyć nasi młodzicy. W swoim spotkaniu ulegli ekipie GLKS Dłutów 0:3, choć przed meczem wydawało się, że rywal jak najbardziej jest w zasięgu naszych młodych adeptów footballu. Na szczęście trener i zawodnicy nie załamują rąk i punktów będą szukać w następnych spotkaniach.

D2 – młodzik – LZS Justynów – GLKS Dłutów 0:3 (0:1).

Skład LZS Justynów: Dudek, Maciejewski, Staniaszczyk, Głogowski, Kacprzak, Tomczyk, Stala, Michałkiewicz, Duda, Sarna, Tyluś, Gromadzki, Brot, Młynarczyk.

M.P.

 

Poprzedni Mecz

      
KP Byszewy  - LZS Justynów
0 :  6

Następne mecze piłkarzy

Puchar Polski

11 sierpnia 2018 r. godz. 17.00

      
KKS Koluszki - LZS Justynów

Łódzka Klasa A Grupa II

Lp. Klub Mecze Punkty
 1  Więcej Niż Sport    
 2  Błękitni Dmosin    
 3  KKS Koluszki    
 4  LZS Justynów    
 5  Pogoń Rogów    
 6  Różyca    
 7  MKP Boruta II Zgierz    
 8  Czarni Smardzew    
 9  Włokniarz Zgierz    
 10  Sport Perfect    
 11  Kalonka    
 12  Gałkówek    
 13  Zamek Skotniki    
 14  Milan Club Polonia    

Sponsorzy

Sponsor główny:

Urząd Gminy w Andrespolu

 

Sponsorzy i partnerzy:

 

logoR