Strona wykorzystuje pliki cookies, jeśli wyrażasz zgodę na używanie cookies, zostaną one zapisane w pamięci twojej przeglądarki. W przypadku nie wyrażenia zgody nie jesteśmy w stanie zagwarantować pełnej funkcjonalności strony!
1%
KRS 0000230841

          Przyczyń się do rozwoju sportu za tak nie wiele - wystarczy wypełnić kilka rubryk przekaż 1% należnego podatku na rzecz LZS Justynów 

W niedzielę nasze drużyny młodzieżowe grały swoje mecze na obiekcie w Justynowie. Starsi chłopcy z rocznika 2002 występujący w lidze Junior młodszy B2 za przeciwnika mieli zawsze groźną drużynę Orła Łódź. Zawodnicy trenera Dariusza Dziedziczaka odnieśli przekonywujące zwycięstwo 6:1. Już pierwsze minuty należały do nas. Po rzucie wolnym z naszej połowy wykonywanym przez bramkarza Wiktora Wojciechowskiego, piłkę przyjął Kamil Sójka i strzelił nie do obrony. Od 29 minuty wygrywaliśmy 1:0. Mecz w dalszym ciągu  należał do nas. Pozostałe bramki w pierwszej odsłonie strzelili w 32 minucie Alan Górowski, w 41 minucie Karol Jastrzębski i w 43 minucie Mateusz Woźny. Do szatni juniorzy LZS Justynów schodzili w wyśmienitych humorach. Niestety tuż po przerwie na chwilę stracili koncentrację. Po nieupilnowaniu przeciwnika dostaliśmy bramkę na 4:1,  ale nie rezygnujemy i w 58 min Krystian Michalkiewicz strzelił na 5: 1. W końcówce meczu po faulu na Kamilu Sójce w polu karnym zostaje podyktowany rzut karny, którego skutecznym wykonawcą był Dawid Supera. Wynik 6:1 w pełni odzwierciedla przewagę na boisku drużyny LZS Justynów. Akcje naszych chłopców były przemyślane i nieszablonowe. Oby skuteczność utrzymała się na podobnym poziomie w następnych meczach.

B2 – junior młodszy – LZS Justynów – Orzeł Łódź 6:1

Bramki dla LZS: Sójka, Górowski, Jastrzębski, Woźny, Michałkiewicz, Supera.

Skład LZS Justynów: Wojciechwski, Krupiński, Sójka, Walczak, Pabisiak, Michałus (Polcyn), Supera (Mizera), Jastrzębski (Rzepecki), Górowski, Woźny, Rakowski (Michałkiewicz).

W drugim meczu w grupie D2 młodzik przeciwnikiem naszych chłopców był zespół Boruty Zgierz, trzecia drużyna w tabeli naszej grupy. Od początku meczu LZS starał sie narzucić swój styl gry i w pierwszej połowie udało się to w stu procentach. Po dwóch bramkach Wiktora Stali prowadziliśmy 2:0 i mieliśmy kolejne stuprocentowe sytuacje do strzelenia bramki. Niestety jak mówi stare piłkarskie porzekadło niewykorzystane sytuacje sie mszczą. Tak się stało i tym razem. Przy biernej postawie naszej obrony straciliśmy bramkę na 2:1 z takim wynikiem schodziliśmy na przerwę. Druga połowa zaczęła się od wysokiego pressingu przeciwników, ale my nie daliśmy sie zaskoczyć. Niestety w późniejszym czasie tracimy bramkę na 2:2. Końcówka to słabsza gra z naszej strony, ale mogliśmy przechylić szale na naszą korzyść. Niestety chłopcy nie potrafili wykorzystać dwóch bardzo dobrych sytuacji bramkowych. To się zemściło się i straciliśmy bramkę na 2:3. Z relacji obserwatorów w dzisiejszym meczu nasi młodzicy wznieśli się na poziom dawno nie oglądany w ich wykonaniu. Mimo wyniku zagrali najlepszy mecz od swojego pierwszego treningu, wszyscy byli w pełni zaangażowani , walczyli do utraty tchu , zostawili dużo zdrowia i serca na boisku i za to dla nich wyrazy szacunku. Zabrakło im jeszcze niestety ogrania, zimnej krwi i cwaniactwa boiskowego, ale wierzymy, że wkrótce będą wyglądali jeszcze lepiej, bo przepracowana ciężko zima zaczyna przynosić efekty. W tym meczu cały zespół zasłużył na pochwały.

D2 – młodzik – LZS Justynów – Boruta Zgierz 2:3

Bramki dla LZS: Stala.

Skład LZS Justynów: Dudek, Brot, Duda, Grabowski, Sarna, Kacprzak,  Zaurski, Czernik, Gromadzki, Maciejewski, Głogowski, Stala, Michałkiewicz, Tomczyk.

M.P.

 

Poprzedni Mecz

       
KKS Koluszki - LZS Justynów
2 : 0

Następne mecze piłkarzy

ŁÓDZKA A KLASA gr. II

  22 września 2018 r. godz. 16.00 (sobota)

      
LZS Justynów - LKS Kalonka

Łódzka Klasa A Grupa II

Lp. Klub Mecze Punkty
 1  Różyca  4  10
 2  Milan Club Polonia  4  10
 3  Błękitni Dmosin  4  9
 4  KKS Koluszki  3  9
 5  LZS Justynów  4  7
 6  Włókniarz Zgierz  4  7
 7  MKP Boruta II Zgierz  4  7
 8  Sport Perfect  4  6
 9  Czarni Smardzew  3  1
 10  Więcej Niż Sport  4  1
 11  Gałkówek  3  1
 12  Kalonka  3  0
 13  Zamek Skotniki  4  0
       

Sponsorzy

Sponsor główny:

Urząd Gminy w Andrespolu

 

Sponsorzy i partnerzy:

 

logoR