Strona wykorzystuje pliki cookies, jeśli wyrażasz zgodę na używanie cookies, zostaną one zapisane w pamięci twojej przeglądarki. W przypadku nie wyrażenia zgody nie jesteśmy w stanie zagwarantować pełnej funkcjonalności strony!
1%
KRS 0000230841

          Przyczyń się do rozwoju sportu za tak nie wiele - wystarczy wypełnić kilka rubryk przekaż 1% należnego podatku na rzecz LZS Justynów 

W najbliższą niedzielę 15 kwietnia o godzinie 15:00 piłkarze LZS Justynów rozegrają kolejny ligowy mecz. Tym razem przeciwnikiem naszych chłopców będzie Zamek Skotniki, który swoje spotkania mistrzowskie rozgrywa na boisku w Rosanowie. Rywal w obecnym sezonie nie poczyna sobie najlepiej. W rozegranych do tej pory 16 ligowych meczach zgromadził tylko 10 punktów. Na to składają się trzy zwycięstwa i remis. Bilans słabiutki, ale niech to nie uśpi czujności naszych piłkarzy bo już nie raz zdarzało się umordować w spotkaniach z teoretycznie słabymi rywalami. W tegorocznych spotkaniach Zamek dwa mecze przegrał na wyjazdach w Zgierzu w Włókniarzem 1:2 oraz Kalonką 1:8, a jedno wygrał – u siebie, wysoko pokonując Sport Perfect Łódź 5:2. I ten wynik niech będzie ostrzeżeniem dla chłopców Kuby Sapińskiego. W żadnym przypadku nie można lekceważyć drużyny rywala. Trzeba zagrać mądrze i cierpliwie. Najlepiej by jak najwcześniej napocząć rywala golem lub dwoma i szybko odebrać przeciwnikowi ochotę do grania. Ale to tylko gdybanie. W rozegranych do tej pory meczach LZS Justynów dwukrotnie pokonał rywali strzelając gole w drugiej części meczu. Za pierwszym razem na wyjeździe z rezerwami Boruty pokaz skuteczności wykazał Krzysiu Pawlak, a kandydatkę do bramki sezonu strzelił Kamil Milczarek. W meczu z groźną drużyną ze Smardzewa sprawę załatwili rezerwowi Bartek Kurzawski i Michał Biernacki, a czaru goryczy dla Czarnych dopełnił gol samobójczy. Piękne rozpoczęcie wiosennych zmagań. Oby dalej kontynuować dobrą passę i z Rosanowa w niedzielę przywieźć kolejne trzy punkty.

W ekipie LZS Justynów przed najbliższą kolejką panuje bojowa atmosfera. Wyniki cieszą, ale nikt nie wykazuje się zbytnim huraoptymizmem. Nastroje tonują nowy kapitan Mateusz Dzięgielewski oraz trener Sapiński, którzy zgodnie twierdzą, że to tylko początek i teraz trzeba udowodnić siłę ekipy. Prawdziwy sprawdzian dopiero przed nami. Po meczach z teoretycznie słabszymi ekipami ze Skotnik i Gałkówka mecze ze ścisłą czołówką, które pokarzą charakter nowej ekipy z Justynowa. Ale to dopiero za dwa tygodnie, teraz trzeba skupić się na najbliższym meczu i wygrać koniecznie w niedzielę w Rosanowie. W meczu z Zamkiem najprawdopodobniej nie zagra Kamil Milczarek, który zmaga się z urazem. Reszta drużyny jest do dyspozycji trenera. Do zdrowia wraca Kacper Ambrozik, który być może skorzystać z pecha kolegi i wskoczy do składu. Wszyscy przecież liczymy na dynamiczne akcje Kacpra na skrzydle. Mecz z Zamkiem Skotniki w niedzielę o 15:00. Serdecznie zapraszamy kibiców do dopingowania naszej drużyny.

W weekend grają nasze drużyny młodzieżowe:

B2 junior młodszy LZS Justynów – Orzeł Łódź – niedziela 13:00 w Justynowie

D2 młodzik LZS Justynów – Boruta Zgierz – niedziela 10:00 w Justynowie

Na mecze serdecznie zapraszamy.

M.P.

 

Poprzedni Mecz

       
KKS Koluszki - LZS Justynów
2 : 0

Następne mecze piłkarzy

ŁÓDZKA A KLASA gr. II

  22 września 2018 r. godz. 16.00 (sobota)

      
LZS Justynów - LKS Kalonka

Łódzka Klasa A Grupa II

Lp. Klub Mecze Punkty
 1  Różyca  4  10
 2  Milan Club Polonia  4  10
 3  Błękitni Dmosin  4  9
 4  KKS Koluszki  3  9
 5  LZS Justynów  4  7
 6  Włókniarz Zgierz  4  7
 7  MKP Boruta II Zgierz  4  7
 8  Sport Perfect  4  6
 9  Czarni Smardzew  3  1
 10  Więcej Niż Sport  4  1
 11  Gałkówek  3  1
 12  Kalonka  3  0
 13  Zamek Skotniki  4  0
       

Sponsorzy

Sponsor główny:

Urząd Gminy w Andrespolu

 

Sponsorzy i partnerzy:

 

logoR