1%

Przyczyń się do rozwoju sportu za tak nie wiele - wystarczy wypełnić kilka rubryk przekaż 1% należnego podatku na rzecz LZS Justynów

Nasi juniorzy występujący w klasie B2 w rondzie wiosennej występować będą pod komendą nowego trenera. Dariusz Dziedziczak będzie przygotowywał nasze nadzieje do kolejnych meczów i do gry za półtora roku w dorosłej piłce. W pierwszym mecz wiosny chłopcy grali z drużyną Widzewa Łódź i była bliska sprawienia niespodzianki. Mecz zaczęliśmy bardzo dobrze. W 31 min zdobyliśmy prowadzenie. Po samodzielnej akcji, nasz nowy narybek (witamy!) Mateusz Woźny umieszcza piłkę w bramce przeciwnika. Do końca pierwszej połowy byliśmy drużyną przeważającą. W 45 min z rzutu wolnego Kamil Sójka strzela drugiego gola. W 50 min klub z Widzewa zdobywa bramkę. W 58 min Widzew wyrównuje. Niestety z biegiem czasu nasi zawodnicy opadli z sił. Nasz przeciwnik przejął inicjatywę na boisku i strzelił jeszcze dwa gole. Mecz skończył się wynikiem 4:2. Szkoda. Jako drużyna czujemy jednak pewien niedosyt, gdyż sędzia nie podyktował dwóch karnych po faulach na zawodnikach LZS-u.

B2 junior młodszy Widzew Łódź – LZS Justynów 4:2.

Bramki dla LZS: Woźny, Sójka.

Skład LZS Justynów: Wojciechwski, Krupiński, Sójka, Walczak, Pabisiak, Michałus (Rzepecki), Supera, Jastrzębski, Górowski, Woźny, Rakowski (Polcyn).

Nasi młodzicy z grupy D2 również grali swój pierwszy mecz wiosny na obiekcie Łodzianki z Widzewem. Po miażdżącej porażce w rundzie jesiennej 0:21 ciekawi byliśmy efektów ciężkiej pracy jaką chłopcy wykonali przez zimę pod okiem trenera Jarka Staniaszczyka.  Pierwsza połowa zakończyła się wynikiem 10:0 dla łodzi ego klubu. Widać było, że chłopcy nie mają przekonania by z Widzewem można było grać jak równy z równym. W drugiej połowie stracili  jeszcze 3 bramki, ale ich gra była zdecydowanie lepsza. Grali piłką i  nie odpuszczali co spowodowało, że zawodnicy przeciwnika stracili rezon i zaczęli popełniać błędy. Widać było, że nasi chłopcy włożyli bardzo dużo ciężkiej pracy w treningi i nie mają się czego wstydzić. Sławne "wahadełka", którymi byli "katowani" na każdym treningu przynoszą efekt. Może wydawać się dziwne, że przegrana 13:0 cieszy. Ale chłopcy dali próbkę tego na co ich stać. Czekamy na kolejne mecze- następny za tydzień z Borutą Zgierz.

D2 młodzik Widzew Łódź – LZS Justynów 13:0

Skład LZS Justynów: Maciejewski, Dudek, Brot, Kacprzak, Sarna, Duda, Staniaszczyk, Głogowski, Tomczyk, Tyluś, Zaurski, Grabowski, Młynarczyk.