Strona wykorzystuje pliki cookies, jeśli wyrażasz zgodę na używanie cookies, zostaną one zapisane w pamięci twojej przeglądarki. W przypadku nie wyrażenia zgody nie jesteśmy w stanie zagwarantować pełnej funkcjonalności strony!
1%
KRS 0000230841

          Przyczyń się do rozwoju sportu za tak nie wiele - wystarczy wypełnić kilka rubryk przekaż 1% należnego podatku na rzecz LZS Justynów 


W niedzielę 25 marca 2018 roku powinna rozpocząć się ligowa wiosna dla seniorów LZS Justynów. Dziś (a mamy wtorek 20 marca) trudno być optymistą czy uda się rozegrać mecz inauguracyjny z drużyną Pogoni Rogów. Powodem takiego scenariuszu jest jak to często bywa o tej porze roku pogoda. Po obfitych opadach śniegu na boisku w Justynowie zalega go gruba warstwa. Nawet gdy temperatury powietrza pomogą pozbyć się białego puchu z murawy to stan nawierzchni będzie na tyle kiepski, że mecz piłkarski prawdopodobnie zamieni się w błotne starcie. Gra w takich warunkach na pewno nie należy do przyjemności. Składnych akcji będzie jak na lekarstwo, a trzeba pamiętać o zdrowiu piłkarzy, które też będzie wystawione na dużą próbę. Obecnie trwają rozmowy by przełożyć mecz na inny dogodny termin. W tej chwili to jedyne sensowne wyjście. O jakichkolwiek zmianach na pewno powiadomimy kibiców za pośrednictwem naszych stron www.
Nasz rywal - Pogoń Rogów w tabeli zajmuje 4 miejsce z 27 punktami. Nasi chłopcy po kiepskiej jesieni usadowili się w środku stawki ze zdobytymi 21 oczkami. Jasno widać by skutecznie gonić czołówkę trzeba zacząć wygrywać mecze, szczególnie te u siebie. W okresie przygotowawczym LZS rozegrał sparing z Pogonią i wygrał 2:1, choć spokojnie wynik powinien być dużo wyższy. Uważam jednak, że nie należy przywiązywać zbyt dużej wagi do tego meczu. Sparingi to zupełnie inna bajka co gry o punkty. Podobnie było latem gdzie Justynów sromotnie przegrał w meczu kontrolnym w Rogowie by w ligowej premierze wygrać w cuglach na boisku rywala 2:0 po golach Przemka Bartosika i Kamila Karpinskiego. Tamto spotkanie było jednym z niewielu na jesień, po którym można było chwalić naszych piłkarzy. Oby na wiosnę takich meczów było więcej i na koniec sezonu można będzie świętować dobry wynik, przynajmniej nie gorszy niż ten w zeszłym sezonie.
O ile nic się nie zdarzy to mecz z Pogonią Rogów zaplanowany jest na niedzielę 25 marca na godzinę 14:00. Kibiców serdecznie zapraszamy na to spotkanie.

M.P.

Poprzedni Mecz

       
KKS Koluszki - LZS Justynów
2 : 0

Następne mecze piłkarzy

ŁÓDZKA A KLASA gr. II

  22 września 2018 r. godz. 16.00 (sobota)

      
LZS Justynów - LKS Kalonka

Łódzka Klasa A Grupa II

Lp. Klub Mecze Punkty
 1  Różyca  4  10
 2  Milan Club Polonia  4  10
 3  Błękitni Dmosin  4  9
 4  KKS Koluszki  3  9
 5  LZS Justynów  4  7
 6  Włókniarz Zgierz  4  7
 7  MKP Boruta II Zgierz  4  7
 8  Sport Perfect  4  6
 9  Czarni Smardzew  3  1
 10  Więcej Niż Sport  4  1
 11  Gałkówek  3  1
 12  Kalonka  3  0
 13  Zamek Skotniki  4  0
       

Sponsorzy

Sponsor główny:

Urząd Gminy w Andrespolu

 

Sponsorzy i partnerzy:

 

logoR