Strona wykorzystuje pliki cookies, jeśli wyrażasz zgodę na używanie cookies, zostaną one zapisane w pamięci twojej przeglądarki. W przypadku nie wyrażenia zgody nie jesteśmy w stanie zagwarantować pełnej funkcjonalności strony!
1%
KRS 0000230841

          Przyczyń się do rozwoju sportu za tak nie wiele - wystarczy wypełnić kilka rubryk przekaż 1% należnego podatku na rzecz LZS Justynów 

Zimowy martwy okres już za nami. W naszym klubie nie było niestety takiego spokoju jak zawsze to bywało. Na początku roku z pracy w LZS Justynów zrezygnował dotychczasowy trener Piotr Turek. Zarząd stanął przed nie lada wyzwaniem. Trzeba było działać szybko bo drużyna czekała na nowego szkoleniowca. Po rozmowach z kilkoma trenerami i wysłuchaniu ich koncepcji, doświadczeń i oczekiwań dokonano wyboru, który na obecną chwilę wydaje się być optymalny. Drużynę oddano do prowadzenia duetowi trenerskiemu dobrze znającemu klub, piłkarzy, klimat Justynowa i oczekiwania kibiców. Piotr Królak i Jakub Sapiński to ikony klubu, byli piłkarze, którzy w tej trudnej dla LZS-u chwili bez wahania podjęli się tej niełatwej misji.

Trenerów bliżej przedstawimy w osobnym tekście. A co dzieje się w drużynie? Od razu trzeba napisać, że piłkarze byli informowani na bieżąco o każdym ruchu ze strony Zarządu i sami zaakceptowali wybór sztabu szkoleniowego. Z zespołu nikt nie odszedł, chłopcy trenują sumiennie od początku lutego korzystając z gościnności obiektów Szkoły Mistrzostwa Sportowego w Łodzi. Frekwencja na treningach przerosła oczekiwania nawet trenerów. Jak mówi trener Sapiński:    „Przy 21 osobach na zajęciach trzeba się sporo natrudzić. Każdy ma czystą kartę w zespole. O miejscu w składzie decydować będzie kilka czynników.” Z drużyną trenuje obecnie czterech nowych piłkarzy, których personaliów nie będziemy podawać, wszak konkurencja nie śpi. W trakcie przygotowań drużyna rozegra kilka meczów sparingowych:

20 luty 18:40 – Kotan Ozorków – obiekt SMS

3 marca 19:00 – KKS Koluszki – ChKS lub obiekt w Koluszkach

4 marca 10:00 – Polonia Rokiciny – obiekt SMS

10 marca 14:00 – Pogoń Rogów – obiekt ChKS

Trwają poszukiwania sparingpartnerów na próbę generalną przed ligową premierą, która zaplanowana jest na weekend 24-25 marca 2018. O wynikach meczów będziemy informować na bieżąco.

M.P.

 

Poprzedni Mecz

       
KKS Koluszki - LZS Justynów
2 : 0

Następne mecze piłkarzy

ŁÓDZKA A KLASA gr. II

  22 września 2018 r. godz. 16.00 (sobota)

      
LZS Justynów - LKS Kalonka

Łódzka Klasa A Grupa II

Lp. Klub Mecze Punkty
 1  Różyca  4  10
 2  Milan Club Polonia  4  10
 3  Błękitni Dmosin  4  9
 4  KKS Koluszki  3  9
 5  LZS Justynów  4  7
 6  Włókniarz Zgierz  4  7
 7  MKP Boruta II Zgierz  4  7
 8  Sport Perfect  4  6
 9  Czarni Smardzew  3  1
 10  Więcej Niż Sport  4  1
 11  Gałkówek  3  1
 12  Kalonka  3  0
 13  Zamek Skotniki  4  0
       

Sponsorzy

Sponsor główny:

Urząd Gminy w Andrespolu

 

Sponsorzy i partnerzy:

 

logoR