Strona wykorzystuje pliki cookies, jeśli wyrażasz zgodę na używanie cookies, zostaną one zapisane w pamięci twojej przeglądarki. W przypadku nie wyrażenia zgody nie jesteśmy w stanie zagwarantować pełnej funkcjonalności strony!
1%
KRS 0000230841

          Przyczyń się do rozwoju sportu za tak nie wiele - wystarczy wypełnić kilka rubryk przekaż 1% należnego podatku na rzecz LZS Justynów 

Po srogim laniu jakie nam zafundowali zawodnicy Startu Brzeziny w najbliższą sobotę zagramy mecz o ratowanie honoru. Przeciwnikiem naszej drużyny będzie Włókniarz Zgierz, a spotkanie rozpocznie się o godzinie 15:30. Porażka z liderem spowodowała, że nasza ekipa spadła na 9 miejsce w tabeli, które co by tu nie mówić na pewno nie jest na miarę ambicji piłkarzy i trenera. Przed nami zostało 5 meczów do zakończenia rundy jesiennej i aby z honorem móc spojrzeć sobie w oczy trzeba je po prostu wygrać. Zwycięstwa w ostatnich spotkaniach spowodują, iż LZS może zakończyć rok na przyzwoitym miejscu w tabeli i w spokoju będzie zimą przygotowywać się do rundy wiosennej.

Na pierwszy ogień pójdzie tegoroczny beniaminek Włókniarz Zgierz. Rywal w dotychczasowych meczach zdobył punkt więcej niż nasi chłopcy. Włókniarz znacznie lepiej spisuje się na własnym boisku gdzie na trzy rozegrane mecze wygrał wszystkie, mając na rozkładzie między innymi silną ekipę z Koluszek.  Co ciekawe Justynów lepiej niż na własnym obiekcie gra na wyjazdach, z których przywiózł trzy zwycięstwa, więc zapowiada się ciekawe spotkanie. Zwycięzca tego meczu ruszy w górę tabeli, przegrany może wpaść w sidła maruderów ligi takich jak Kalonka, Zamek czy Huragan. To chyba byłby duży policzek dla LZS, który jak zapowiadał przed sezonem trener Turek miał skutecznie walczyć o awans do okręgówki. Niestety z przedsezonowych planów niewiele zostało, a jeden dobry mecz rozegrany w tej rundzie w Koluszkach „wiosny” nie uczynił. Walczyć trzeba do końca. Do zdobycia jest przecież aż 15 punktów.

Z uwagi na bardzo kiepski stan naszego boiska na prośbę osób odpowiedzialnych za płytę w tym tygodniu na obiekcie odwołane zostały wszystkie treningi.  Z bardzo fajną inicjatywą wyszli nasi piłkarze, którzy na własną rękę poszukali alternatywnego boiska by móc trenować i przygotowywać się do meczu z Włókniarzem. To cieszy, widać że duch bojowy w drużynie nie umarł, chłopaki sami chcą pokazać, że im zależy i wcale nie ucieszyli się z zawieszonych przez trenera zajęć. Teraz pokarzcie charakter na boisku, pokonajcie Włókniarza i rozpocznijcie marsz do góry w tabeli.

W weekend grać będą nasze drużyny młodzieżowe:

B2 Junior Młodszy – LZS Justynów pauzuje

D2 Młodzik LZS pauzuje – mecz z KKS Koluszki w środę – o wyniku poinformujemy w relacji z meczów młodzieżowców

E2 Orlik KKS Koluszki – LZS Justynów 21 10 2017 godzina 12:30.

M.P.

 

Poprzedni Mecz

   
LZS Justynów - Więcej Niż Sport
4 : 1

Następne mecze piłkarzy

ŁÓDZKA A KLASA gr. II

  28 października 2018 r. godz. 14.00 (niedziela)

     
Błękitni Dmosin - LZS Justynów

Łódzka Klasa A Grupa II

Lp. Klub Mecze Punkty
 1  KKS Koluszki  8  22
 2  Błękitni Dmosin  8  19
 3  Różyca  8  18
 4  LZS Justynów
 9  17
 5  Włókniarz Zgierz  9  17
 6  MKP Boruta II Zgierz  9  16
 7  Milan Club Polonia   8  14
 8  Gałkówek  8  10
 9  Sport Perfect  8  9
 10  Kalonka  8  3
 11  Zamek Skotniki  9  3
 12  Czarni Smardzew  8  2
 13  Więcej Niż Sport  8  1
       

Sponsorzy

Sponsor główny:

Urząd Gminy w Andrespolu

 

Sponsorzy i partnerzy:

 

logoR