Strona wykorzystuje pliki cookies, jeśli wyrażasz zgodę na używanie cookies, zostaną one zapisane w pamięci twojej przeglądarki. W przypadku nie wyrażenia zgody nie jesteśmy w stanie zagwarantować pełnej funkcjonalności strony!
1%
KRS 0000230841

          Przyczyń się do rozwoju sportu za tak nie wiele - wystarczy wypełnić kilka rubryk przekaż 1% należnego podatku na rzecz LZS Justynów 

W minioną niedzielę na stadionie LZS w Justynowie odbył się pierwszy Memoriał im. Andrzeja Lasoty. Impreza była znakomitą okazją do podniosłego wydarzenia jakim było oficjalne nadanie imienia naszemu obiektowi sportowemu. Od teraz stadion LZS w Justynowie mieć będzie swojego patrona. Został nim zmarły w listopadzie ubiegłego roku nieodżałowany wieloletni Prezes klubu – Andrzej Lasota. Licznie zaproszeni goście ze świata polityki, regionu, celebryci oraz sfera duchowa byli świadkami odsłonięcia pamiątkowej tablicy z tego wydarzenia. Dla zwykłych kibiców LZS Justynów ten moment na pewno był szczególny. Niejednej osobie zakręciła się w oku łza i sięgnął pamięcią do czasów kiedy to Andrzej kierował LZS-em. Teraz dzieło  kontynuuje jego córka Karolina i wszyscy liczą, że pod jej batutą wrócą dobre dni dla sportu w Justynowie. Na obiekcie wystawiono specjalne stoisko z pamiątkami, pucharami, medalami czy koszulkami związanymi z naszym klubem. W kronikach można było znaleźć wszystkie informacje o rozegranych w przeszłości meczach i imprezach.

Po części oficjalnej rozpoczął się wielki festyn na stadionie, którego największą atrakcją był turniej piłkarski. Zawody zorganizowane zostały w formule play – areny na mniejszych boiskach, po 10 minut połowa i  składach siedmioosobowych. Obok drużyny seniorów i juniorów LZS Justynów do turnieju przystąpiły ekipy z Gałkówka, Andrespola, Andrzejowa oraz oldboje LZS-u i ekipa Ochotniczej Straży Pożarnej z Justynowa. Po zażartych meczach grupowych wyłoniono pary półfinałowe. W nich Polonia Andrzejów uległa seniorom LZS Justynów, a w drugim meczu Przyjaciele Andrespola nie dali szans naszym juniorom. Wielki finał był najlepszym spotkaniem tego turnieju. Mimo wielu szans na gole padła tylko jedna bramka, której strzelcem był Przemek Wilk. Tym samym Przyjaciele Andrespola, czyli drużyna oparta na graczach w głównej mierze związanych z Andrespolią Wiśniowa Góra została zwycięzcą całego turnieju. Drugie miejsce wywalczyli gospodarze, a trzecie po pokonaniu juniorów LZS – Polonia Andrzejów. Najlepsi gracze turnieju uhonorowani zostali nagrodami indywidualnymi. Królem strzelców został Przemysław Wilk z 12 trafieniami, najlepszym bramkarzem Błażej Prasnowski z Polonii Andrzejów a najlepszym zawodnikiem turnieju organizatorzy wybrali Marcina Milczarka z LZS Justynów. W opinii piłkarzy i kibiców impreza zorganizowana była na piątkę więc można mieć nadzieję, że zagości ona w kalendarzu justynowskich  wydarzeń na stałe. W takim razie do zobaczenia za rok!!!

M.P.

 

Poprzedni Mecz

      
LKS Różyca  - LZS Justynów
0 :  1

Następne mecze piłkarzy

ŁÓDZKA KLASA A Grupa II  

sierpień 2018 r.

      
------------- - LZS Justynów

Łódzka Klasa A Grupa II

Lp. Klub Mecze Punkty
 1  Start Brzeziny 26 69
 2  Błękitni Dmosin 26 62
 3  KKS Koluszki 26 59
 4  LZS Justynów 26 51
 5  Pogoń Rogów 26 49
 6  Różyca 26 43
 7  MKP Boruta II Zgierz 26 39
 8  Czarni Smardzew 26 38
 9  Włokniarz Zgierz 26 37
 10  Sport Perfect 26 22
 11  Kalonka 26 19
 12  Gałkówek 26 17
 13  Zamek Skotniki 26 14
 14  Huragan Swędów 26 10

Sponsorzy

Sponsor główny:

Urząd Gminy w Andrespolu

 

Sponsorzy i partnerzy:

 

logoR