Strona wykorzystuje pliki cookies, jeśli wyrażasz zgodę na używanie cookies, zostaną one zapisane w pamięci twojej przeglądarki. W przypadku nie wyrażenia zgody nie jesteśmy w stanie zagwarantować pełnej funkcjonalności strony!
1%
KRS 0000230841

          Przyczyń się do rozwoju sportu za tak nie wiele - wystarczy wypełnić kilka rubryk przekaż 1% należnego podatku na rzecz LZS Justynów 

Jeszcze dobrze nie opadł kurz po ligowych zmaganiach, a kibice z Justynowa i okolic będą mieli powody do zadowolenia. W najbliższą niedzielę 24 czerwca na stadionie sportowym w Justynowie odbędzie się Pierwszy Memoriał im. Andrzeja Lasoty. Impreza sportowa, na której główną atrakcją  będzie rozegranie turnieju piłkarskiego w formule PLAY ARENY na boisku o wymiarach orlikowskich. W zmaganiach uczestniczyć będzie osiem zaprzyjaźnionych z naszym klubem drużyn. Gradką dla kibiców będzie możliwość oklaskiwania w zmaganiach zwycięzcy ligi okręgowej - drużyny Andrespolii Wiśniowa Góra oraz najlepszej ekipy z naszej grupy A klasy – Startu Brzeziny. Stawkę drużyn uzupełnią Polonia Andrzejów, LKS Gałkówek, seniorzy LZS Justynów, oldboje LZS Justynów, drużyna Ochotniczej Straży Pożarnej z Justynowa oraz juniorzy LZS Justynów. Uczestnictwo naszych młodych piłkarzy podyktowane zostało faktem iż termin turnieju pokrył się z meczami barażowymi ekipy kobiet U-19 ze Szkoły Mistrzostwa Sportowego, która miała wystąpić u nas w niedzielę. Wielka szkoda. Na pewno byłaby to niezła niespodzianka dla kibiców móc oglądać w akcji młode piękne piłkarki w starciach z naszymi kopaczami. Na zwycięzców turnieju czekają okazałe puchary. Król strzelców, najlepszy bramkarz oraz MVP zostaną uhonorowani okazjonalnymi statuetkami i nagrodami rzeczowymi.

Memoriał rozpocznie się od odsłonięcia tablicy poświęconej Andrzejowi Lasocie. Odbędzie się również oficjalne nadanie imienia obiektowi sportowemu w Justynowie oczywiście pamięci naszego wieloletniego Prezesa. Na imprezę zaproszeni zostali znamienici goście ze świata piłkarskiego, politycznego, celebryckiego oraz duchowego. Wszyscy inni kibice, którzy mają ochotę przyjść są również bardzo mile widziani. Dla licznie zgromadzonej publiczności zostaną przeprowadzone konkursy i zabawy, w których będzie można wygrać atrakcyjne nagrody. Będzie grill, stoisko z piwem więc o pragnienie i głód nie musimy się martwić.

Memoriał rozpocznie się w niedzielę o godzinie 10:00. Jeszcze raz wszystkich kibiców serdecznie zapraszamy.

M.P.

 

Poprzedni Mecz

      
LKS Różyca  - LZS Justynów
0 :  1

Następne mecze piłkarzy

ŁÓDZKA KLASA A Grupa II  

sierpień 2018 r.

      
------------- - LZS Justynów

Łódzka Klasa A Grupa II

Lp. Klub Mecze Punkty
 1  Start Brzeziny 26 69
 2  Błękitni Dmosin 26 62
 3  KKS Koluszki 26 59
 4  LZS Justynów 26 51
 5  Pogoń Rogów 26 49
 6  Różyca 26 43
 7  MKP Boruta II Zgierz 26 39
 8  Czarni Smardzew 26 38
 9  Włokniarz Zgierz 26 37
 10  Sport Perfect 26 22
 11  Kalonka 26 19
 12  Gałkówek 26 17
 13  Zamek Skotniki 26 14
 14  Huragan Swędów 26 10

Sponsorzy

Sponsor główny:

Urząd Gminy w Andrespolu

 

Sponsorzy i partnerzy:

 

logoR