1%

Przyczyń się do rozwoju sportu za tak nie wiele - wystarczy wypełnić kilka rubryk przekaż 1% należnego podatku na rzecz LZS Justynów

Nasi juniorzy młodzi w sobotę grali kolejny mecz ligowy a ich przeciwnikiem był zespół KKS Koluszki. Niestety po serii kilku dobrych spotkań tym razem musieli uznać wyższość przeciwników. W tym spotkaniu okazało się jak dużo dla drużyny znaczy bramkarz. Pod nieobecność Wiktora Wojciechowskiego miejsce w bramce zajął Oska Dominiak, który mimo sporego postępu jakiego ostatnio dokonał jednak klasą ustępuje Wojciechowi. Mecz zaczął się dla nas dobrze bo już w drugiej minucie Darek Mizera strzelił dla nas gola. W 30 min Kamil Sójka, z rzutu wolnego, umieścił piłkę w bramce Koluszek. Niestety korzystnego wyniku nie potrafiliśmy dowieść do przerwy. Na 2 min przed końcem pierwszej połowy przeciwnik strzelił nam gola. Druga część meczu niestety należała do gospodarzy. W 48 minucie nasz przeciwnik wyrównuje. W niedługich odstępach Koluszki wbili nam jeszcze dwa gole. W 80 min udało się wykorzystać sytuację na strzelenie kontaktowego gola. Alan Górowski odebrał piłkę przeciwnikowi, strzelił, ale bramkarz Koluszek zachował zimną krew. Na szczęście Dawid Polcyn skutecznie dobił pikę. Na więcej zabrakło nam czasu. Mecz zakończył się wynikiem 4:3. Nasi zawodnicy nie byli w najlepszej formie. Wracaliśmy do Justynowa w kiepskich nastojach. Trudno. Bierzemy się do pracy przed spotkaniem z SMS i z Konstantynowem.

Junior młodszy – KKS Koluszki – LZS Justynów 4:3

Bramki dla LZS : Mizera, Sójka, Polcyn.

Skład LZS Justynów: Dominiak, Pabisiak, Sójka, Walczak, Górowski, Supera (Rzepecki), Michałus, Mizera (Rakowski), Polcyn, Woźny, Jastrzębski.

Nasi młodzicy z rocznika 2006 rozegrali turniej Mundialito 2018 w Konstantynowie Łódzkim. W grupie eliminacyjnej zajęli drugie miejsce za Borutą Zgierz. W najważniejszym meczu pokonali Włókniarza Konstantynów 4:0 i różnicą bramek wyprzedzili Orła Piątkowisko oraz właśnie Włókniarza. W kolejnych meczach w ćwierćfinale ulegli Sport Perfect a w meczu o miejsca 5-8 miejsce Widzewowi Łódź 3:0. Na więcej zabrakło niestety sił. Niemniej miejsce 7 na 16 drużyn jest dla naszych chłopców dużym sukcesem. Teraz trzeba iść za ciosem i wygrać ligowy mecz ze Zjednoczonymi w Strykowie.

Bramki dla LZS Justynów strzelili: Michałkiewicz – 3, Kacprzak, Tomczyk i Staniaszczyk.