Strona wykorzystuje pliki cookies, jeśli wyrażasz zgodę na używanie cookies, zostaną one zapisane w pamięci twojej przeglądarki. W przypadku nie wyrażenia zgody nie jesteśmy w stanie zagwarantować pełnej funkcjonalności strony!
1%
KRS 0000230841

          Przyczyń się do rozwoju sportu za tak nie wiele - wystarczy wypełnić kilka rubryk przekaż 1% należnego podatku na rzecz LZS Justynów 

M.P.: Panie trenerze. W tym sezonie drużyna z Justynowa chyba wam nie leży. Dwa mecze i dwie porażki.

Kornel Błażejewski (Pogoń Rogów): Nie można powiedzieć, że nie leży. Trzeba patrzeć na siebie. Jak się nie wykorzystuje sytuacji, które się ma to się nie wygrywa. To jest nasza bolączka w tej rundzie i nie możemy sobie z tym poradzić od kilku meczy. Mamy swoje sytuacje, jest ich dużo, a nie potrafimy zamienić ich na bramki. Stąd nasze porażki. Nie wynikają one  z lepszej gry przeciwnika, a po prostu z naszej nieskuteczności.

M.P.: Przygotowując zapowiedź do tej konfrontacji porównaliśmy wyniki Justynowa i Rogowa z rundy wiosennej. Rezultaty są prawie identyczne. Z tego wynikało, że grały dziś podobne do siebie drużyny.

Kornel Błażejewski: Jakość drużyn zawsze wychodzi na boisku. Mecz dzisiejszy był bardzo wyrównany. Justynów zdobył gola po śmiesznej sytuacji, ale i takie sytuacje się zdarzają. Warunki pogodowe były dziś bardzo ciężkie (przed meczem i w trakcie padał intensywnie deszcz – przyp. red.) Ciężko było to nazwać grą w piłkę dzisiaj. Była to bardziej gra błędów.

M.P.: Można powiedzieć, że i Justynów i Rogów to drużyny „lepszego środka” tabeli?

Kornel Błażejewski: Tutaj nie ma lepszego środka. Dyspozycja drużyny pokazuje się wtedy którzy z zawodników przyjdą na mecz. W każdej z tych górnych siedmiu, ośmiu drużyn, ważne jest kto w danym momencie jest do gry. Kto jest na meczu to gra, a to nie zawsze idzie w parze z jakością.

M.P.: Życzę więc powodzenia w następnych meczach, a te najbliższe będą dla was szczególnie ciężkie biorąc pod uwagę miejsca w tabeli waszych rywali.

Kornel Błażejewski: Każdy mecz w tej lidze jest ciężki. Już nasze spotkanie z Gałkówkiem pokazało, że nawet 30 sytuacji nie wystarczyło do wygrania spotkania.

M.P.: Dziś odbył się mecz z trudnych warunkach, było to takie spotkanie na wodzie. W takiej scenerii kluczowe były na pewno cechy wolicjonalne zawodników.

Kuba Sapiński (LZS Justynów): Dokładnie tak. Dziś pokazaliśmy trochę serducha na boisku, to miało na pewno odzwierciedlenie w wyniku.

M.P.: Można powiedzieć, że ligowa sprawiedliwość się dopełniła, z Koluszkami przegraliśmy po katastrofie naszego bramkarza, dziś to goalkeeper rywali sprezentował nam klopsa.

Kuba Sapiński: Faktycznie, dziś to my skorzystaliśmy na błędzie bramkarza z Rogowa. To do nas uśmiechnęło się dziś szczęście, ale to szczęście jest też czasami potrzebne.

M.P.: W artykule na stronie klubu napisaliśmy, że przed LZS mecze, w których trzeba grać i wygrywać. Co trener o tym myśli, jest pięć meczów do końca i wszystkie drużyny w zasięgu naszych chłopców.

Kuba Sapiński: Założyliśmy sobie cel by zdobyć w ostatnich sześciu meczach maksymalną zdobycz punktową. Mały kroczek został wykonany, pierwsze trzy punkty lądują na naszym koncie. Zostało nam pięć kolejek i zrobimy wszystko by te spotkania wygrać, choć dodam, że żadnego z rywali nie lekceważymy.

M.P.: Jak zachęci Pan kibiców do przyjścia na mecz sobotni z Włókniarzem Zgierz.

Kuba Sapiński: Na pewno obejrzą kawał dobrego footballu (śmiech przyp. Red.). Nic nie będziemy obiecywać jak przyjdą to spędzą miło czas. Klub wychodzi naprzeciwko kibicom, jest dla nich przeprowadzanych coraz więcej atrakcji, są konkursy gdzie można wygrać cenne nagrody. Kibice mogą zaopatrzyć się w akcesoria kibicowskie, szaliki klubowe i inne przedmioty i po prostu spędzić fajnie czas. Mile będzie widziane jak będą nas dopingować do lepszej gry.

M.P.: Dziękuję za rozmowę i życzę samych zwycięstw do końca rozgrywek.

Rozmawiał M.P.

 

Poprzedni Mecz

      
LKS Różyca  - LZS Justynów
0 :  1

Następne mecze piłkarzy

ŁÓDZKA KLASA A Grupa II  

sierpień 2018 r.

      
------------- - LZS Justynów

Łódzka Klasa A Grupa II

Lp. Klub Mecze Punkty
 1  Start Brzeziny 26 69
 2  Błękitni Dmosin 26 62
 3  KKS Koluszki 26 59
 4  LZS Justynów 26 51
 5  Pogoń Rogów 26 49
 6  Różyca 26 43
 7  MKP Boruta II Zgierz 26 39
 8  Czarni Smardzew 26 38
 9  Włokniarz Zgierz 26 37
 10  Sport Perfect 26 22
 11  Kalonka 26 19
 12  Gałkówek 26 17
 13  Zamek Skotniki 26 14
 14  Huragan Swędów 26 10

Sponsorzy

Sponsor główny:

Urząd Gminy w Andrespolu

 

Sponsorzy i partnerzy:

 

logoR