Strona wykorzystuje pliki cookies, jeśli wyrażasz zgodę na używanie cookies, zostaną one zapisane w pamięci twojej przeglądarki. W przypadku nie wyrażenia zgody nie jesteśmy w stanie zagwarantować pełnej funkcjonalności strony!
1%
KRS 0000230841

          Przyczyń się do rozwoju sportu za tak nie wiele - wystarczy wypełnić kilka rubryk przekaż 1% należnego podatku na rzecz LZS Justynów 

W minionym tygodniu swoje ostatki mieli nasi młodzi piłkarze. Juniorzy młodsi dowodzeni przez trenera Dariusza Michałusa rozegrali dwa mecze. 15 listopada w środę odbyło się spotkanie LZS Justynów z Metalowcem Łódź. Był to mecz przełożony z 29 października kiedy to nie mogliśmy zagrać z powodu zalanego boiska w Justynowie. Niestety pomimo dwukrotnego prowadzenia nie udało nam się zdobyć choćby punktu z dużo wyżej notowanym rywalem. W 4 minucie zdobyliśmy prowadzenie. Gola strzelił Kuba Walczak. Niestety pod koniec pierwszej połowy Metalowiec wyrównał. Zaraz po rozpoczęciu gry po przerwie w  46 minucie znowu zdobyliśmy prowadzenie. Alan Górowski  umieścił piłkę w bramce rywala. W 70 minucie, po naszym faulu w polu karnym Wiktor Wojciechowski stanął przed szansą obrony karnego. Niewiele brakowało by mu się udało, ale jednak przeciwnik wyrównał.  Potem byliśmy świadkami bardzo fajnej gry z obu stron do końca meczu. W doliczonym czasie gry, właściwie przez przypadek Metalowiec  strzelił nam trzecią bramkę. Kolejny raz zbrakło chłopcom trenera Michałusa szczęścia. Nasi juniorzy znowu czuli niedosyt bo wiedzą, że ten mecz był do wygrania. 

B2 Junior młodszy LZS Justynów – Metalowiec Łódź 2:3

Bramki dla LZS: Walczak, Górowski.

Skład LZS Justynów: Wojciechowski, Górowski,  Supera, Michałus, Polcyn, Jastrzębki, Sójka, Pabisiak, Walczak, Krupiński, Nyszkiewicz (75’ Rzepecki), Rakowski ( 75’  Michałus).

W poniedziałek 20 listopada juniorzy zagrali ostatni mecz jesieni a ich rywalem był silny zespół SMS II Łódź. Po ostatniej pechowej porażce z Metalowcem chłopcy pałali chęcią rehabilitacji. Dla niektórych naszych graczy był to szczególny mecz wszak zostali wypożyczeni do LZS właśnie z Szkoły Mistrzostwa Sportowego. Sprawa udała się połowicznie choć remis na gorącym terenie trzeba szanować. Po pierwszej połowie schodziliśmy z wynikiem 0:0. W drugiej połowie przeciwnik zdobył gola w 68 min. Po walce naszych zawodników udało się wyrównać po rzucie karnym, którego strzelił Alan Górowski. Mecz kończy się wynikiem 1:1, a to dla naszej drużyny nie jest zły wynik. Miejmy nadzieje że przyszła runda pokarze w pełni talent naszych najstarszych młodzieżowców.

B2 Junior Młodszy SMS II Łódź – LZS Justynów 1:1

Bramka dla LZS: Górowski

Skład LZS Justynów: Wojciechowski, Górowski, Supera (60’ Rzepecki), Michałus, Dominiak (20’ Rakowski (50’ Polcyn)), Jastrzębski, Sójka, Pabisiak, Walczak, Krupiński, Nyszkiewicz.

Tak dobrych wyników niestety nie osiągają nasi młodzicy choć trzeba przyznać, że pod koniec rundy jesiennej prezentują się o niebo lepiej niż na jej początku. Widać efekty ciężkiej pracy trenera Jarka Staniaszczyka, któremu pomaga nasz młody gracz z drużyny seniorów Kacper Ambrozik. W niedzielę 19 listopada chłopcy rozegrali ostatni zaległy mecz z drużyną Zjednoczonych Stryków. Pomimo porażki w grze młodzików widać było ambicje i determinacje, a kibice zobaczyli naprawdę fajny mecz. Chłopcy nie tracili zimnej krwi i grali do końca. Obserwatorzy twierdzą, że jeśli zawodnicy dobrze przepracują zimę, to na rundę wiosenną możemy patrzeć z dużym optymizmem. W spotkaniu ze Zjednoczonymi mieliśmy kilka sytuacji bramkowych niestety niewykorzystanych, a honorową bramkę strzelił Mateusz Duda.

D2 Młodzik LZS Justynów – Zjednoczeni Stryków 1:7

Bramka dla LZS Justynów: Duda.

Skład LZS Justynów: Maciejewski, Tomczyk, Duda, Dudek, Gromadzki, Rątczak, Młynarczyk, Brot, Głogowski, Kacprzak, Kępa.

Następne mecze dopiero na wiosnę…..

M.P.

 

 

Poprzedni Mecz

      
LKS Różyca  - LZS Justynów
0 :  1

Następne mecze piłkarzy

ŁÓDZKA KLASA A Grupa II  

sierpień 2018 r.

      
------------- - LZS Justynów

Łódzka Klasa A Grupa II

Lp. Klub Mecze Punkty
 1  Start Brzeziny 26 69
 2  Błękitni Dmosin 26 62
 3  KKS Koluszki 26 59
 4  LZS Justynów 26 51
 5  Pogoń Rogów 26 49
 6  Różyca 26 43
 7  MKP Boruta II Zgierz 26 39
 8  Czarni Smardzew 26 38
 9  Włokniarz Zgierz 26 37
 10  Sport Perfect 26 22
 11  Kalonka 26 19
 12  Gałkówek 26 17
 13  Zamek Skotniki 26 14
 14  Huragan Swędów 26 10

Sponsorzy

Sponsor główny:

Urząd Gminy w Andrespolu

 

Sponsorzy i partnerzy:

 

logoR