1%

Przyczyń się do rozwoju sportu za tak nie wiele - wystarczy wypełnić kilka rubryk przekaż 1% należnego podatku na rzecz LZS Justynów

Nasi najstarsi młodzi chłopcy z rocznika 2002 grający w grupie B2 Junior Młodszy odnieśli kolejne wysokie zwycięstwo. Tym razem ich przeciwnikiem był zespół Iskry Głowno i znów mecz skończył się wysokim wynikiem 5:0. Przeciwnik może nie był najmocniejszy tym niemniej trzeba docenić wysiłek naszych chłopców. Wynik poszedł w świat, a chłopcy dokonali tego grając bez swojego kapitana Kamila Sójki. W pierwszej połowie strzeliliśmy tylko jednego gola. Autorem bramki był Oskar Dominiak, który wykorzystał dokładne podanie Dawida Polcyna w 38 min. Druga połowa był zdecydowanie  lepsza w naszym wykonaniu. W niej strzeliliśmy cztery bramki. W 63 minucie autorem gola był Dawid Polcyn po asyście Karola Jastrzębskiego, w 75 minucie swoją bramkę strzelił Krystian  Michałkiewicz, a podawał mu Dawid Michałus. Na kolejną bramkę kibice czekali tylko cztery minuty. Autorem gola był Karol Jastrzębski, tym razem po podaniu Alana Górowskiego. Na sam koniec spotkania, w 79 minucie nasi juniorzy dobili przeciwnika. Po dobrym wybyciu piłki przez naszego bramkarza Wiktora Wojciecowskiego, Karol Jastrzębski umieszcza po raz drugi piłkę w bramce i wygrywamy 5-0.  Brawo oby tak dalej.

B2 Junior Młodszy LZS Justynów – Iskra Głowno 5:0

Bramki dla LZS Justynów: Dominiak, Michałkiewicz, Polcyn, Jastrzębski 2

Skład LZS Justynów: Wojciechowski, Rzepecki, Walczak, Krupiński, Górowski, Supera, Michałus, Polcyn, Jastrzębski, Dominiak (Michałkiewicz), Rakowski (Nyszkiewicz).

Nasi najmłodsi chłopcy grający w lidze E2 Orlik tym razem nie dali rady Łódzkiej Akademii Footballu. Mimo, że ambitnie walczyli z przeciwnikiem w trzeciej tercji opadli z sił co skrupulatnie wykorzystali rywale. Trudno nie ma co załamywać rąk. Na pewno do nich też uśmiechnie się szczęście.

E2 Orlik Łódzka Akademia Footballu – LZS Justynów 7:3

Bramki dla LZS Justynów: Karol Zięba 2, Zych

Skład LZS Justynów: Oliński, Donder, Oskar Zięba, Miłosz Wojciechowski, Balcerak, Karol Zięba, Zych, Filip Wojciechowski.

Nasi „średniacy” grający w Młodzikach w weekend pauzowali.